Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Sposoby podejmowania decyzji

Wydarzenie:
Sposoby podejmowania decyzji
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.10.2018 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Prelegenci:
Opis:

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 25 października 2018r. o godzinie 18.


Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.


Temat warsztatu:

Sposoby podejmowania decyzji


Szczegóły:

Podejmowanie decyzji to ważny element większości spotkań zespołowych i często przysparzający wiele trudności. Na warsztacie uczestnicy poznają różne sposoby podejmowania decyzji oraz techniki, które wspierają grupę w ich podejmowaniu.


Naszą prelegentką będzie Kasia Ziemba


Kasia Ziemba

Urodzony Scrum Master, obecnie "wolny strzelec", wcielający się w role konsultanta zwinności, facylitatora i trenera, w zależności od potrzeby klienta. Jedna z 12 osób w Polsce z tytułem

Professional Scrum Trainer, nadanym przez Scrum.org. Poza tym, Coach Kariery i Przywództwa oraz Certyfikowany Facylitator Pathways. Kasia jest zafascynowana ludźmi. Wierzy w moc pracy zespołowej i w to, że szczęśliwi i wewnętrznie zmotywowani pracownicy, tworzą świetne produkty. Dzięki znajomości procesu grupowego z różnych perspektyw łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej. Pracując z grupami lubi próbować nowych technik, bo za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego o sobie.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia