en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Spotkanie dla organizatorów wydarzeń #3

spotkanie-dla-organizatorow-wydarzen-3
Wydarzenie:
Spotkanie dla organizatorów wydarzeń #3
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
22.11.2018 (czwartek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hub:raum Kraków
Adres:
Przemysłowa 12
Agenda:
 • 17:30 Networking
 • 18:00 Panel dyskusyjny
 • 19:30 Networking przy pizzy
Opis:

Już po raz trzeci zapraszamy Was na spotkanie dla organizatorów wydarzeń!


Tym razem porozmawiamy o promocji wydarzeń i działaniach marketingowych - w formie panelu dyskusyjnego. Jak promować wydarzenie by wyróżnić się z tłumu? Jak zachęcić uczestników do przyjścia na wydarzenie? O tym i nie tylko opowiedzą:


Moderator Artur Kurasiński


Paneliści:

 • Rober Rachwał
 • Mateusz Cybula
 • Michał Madura
 • Magdalena Pierzchała


Do kogo skierowane jest spotkanie:

 • do organizatorów wydarzeń z szeroko pojętej branży technologicznej
 • do osób, które chciałyby zorganizować wydarzenie


Spotkanie będzie mieć formę panelu dyskusyjnego.


Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy, że zarejestrujesz się przez Crossweb, klikając "zarezerwuj miejsce" :)


Bio panelistów:


 • Artur Kurasiński

Techrealista, przedsiębiorca, mówca publiczny, twórca gier i komiksów. Współtwórca wielu polskich startupów. Mentor w licznych konkursach oraz autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o technologii: kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji branżowych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów (Aula Polska) oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, książek, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.


 • Rober Rachwał

Organizator Mobile Trends Conference & Awards. To jedyna w Polsce konferencja poświęcona trendom i marketingowi w kanale mobile. W największej edycji uczestniczyło ponad 600 osób. W marcu 2019 roku odbędzie sie po raz ósmy. Gala rozdania nagród Mobile Trends Awards, która odbywa sie zawsze podczas konferencji przyciąga przedstawicieli największych firm w Polsce z branży IT, mobile i nie tylko.


 • Mateusz Cybula

Od kilku lat w szeroko rozumianej branży startupowej – współpracował z kilkoma instytucjami i startupami, głównie w Trójmieście. Od stycznia 2017 zmienił front i przeniósł się do Krakowa, gdzie zarządza inkubatorem dla strartupów w Krakowskim Parku Technologicznym oraz wspiera lokalny ecosystem starupowy organizując m.in. takie wydarzenia jak #OMGKRK Summit, czy Startup Weekend Kraków, Social Media Czwartki, Social Media Show, Hack3City, Pitching Fight Club


 • Michał Madura

Socjolog pracujący w krakowskim studiu EDISONDA, gdzie pełni rolę Client Success Directora. Od kilku lat wykłada również na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Moja przygoda z organizacją wydarzeń zaczęła się w czasach licealnych. Wspólnie z grupą znajomych oraz Tarnowskim Centrum Kultury zorganizowaliśmy serię koncertów i wernisaży w ramach projektu Niebieska Tabletka dla kultury.

Na studiach współtworzyłem Studenckie Radio17. W tym czasie sporo organizowaliśmy wewnętrznych wydarzeń, koncertów, audycji na żywo, etc. W taki też sposób trafiłem do Klubu Studio i Klubu Zaścianek, gdzie przez 5 lat pomagałem w organizowaniu koncertów oraz wydarzeń masowych.

Pracując w jednym z krakowskich startupów miałem też okazję odwiedzić największe konferencje technologiczne w Polsce i za granicą. Było to ciekawe doświadczenie, które później pomogło mi podczas organizowania 3 edycji konferencji WUD KRK oraz serii spotkań z cyklu Digital Workplace Meetup.


 • Magdalena Pierzchała

Założycielka grupy 3D Kraków zrzeszającej całe krakowskie szerokopojęte community 3D, a także organizatorka spotkań '3D Kraków meetup'. Wcześniej zaangażowana w działania SKN AGH MediaFrame przy organizacji Artbuzz mini i KrakSpotu; na swoim koncie ma również udział w organizacji eventu z #omgkrk, a także współpracę i współorganizację z Patchlab Festiwal oraz grupą Facebook Developer Circle: Kraków.

Na codzień dziewczyna z IT, geek pełną gębą absolutnie zakochana w 3D i animacji komputerowej; 3D Artystka w 1000 realities i wiecznie zabiegana studentka Animacji kultury w przestrzeni społecznej Wydziału Sztuki krakowskiego UP.


Organizatorem i sponsorem spotkania jest Crossweb.


Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Kalamba Games
StartUp

Kraków
technologie:
MySQL, Java, JavaScript, Docker, NoSQL...
typ projektów:
własny produkt
5 ofert pracy
 
Autenti
Fin-Tech

Kraków, Warszawa
2 oferty pracy
 
Miquido
Software House

Kraków
technologie:
Python, Java, AWS, Docker, Ansible...
typ projektów:
Projekty dla klientów
5 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia