Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startup Weekend Krakow 2018

Wydarzenie:
Startup Weekend Krakow 2018
Typ wydarzenia:
Konkurs
Kategoria:
Data:
30.11.2018 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Krakowski Park Technologiczny, Podole
Adres:
ul. Podole 60
Strona www:
Opis:
Startup Weekend Krakow – najważniejsze wydarzenie startupowe już 30.11-02.12.2018!

CO TO?
Startup Weekend Krakow to intensywny, 56-godzinny maraton budowania projektów biznesowych. Ukoronowaniem pracy Twojej i Twojego zespołu oraz wspierających Was mentorów jest praktycznie gotowy startup, który mówi „bierz mnie i zarabiaj na mnie pieniądze!”. Przyjdź na Startup Weekend Kraków i rozpocznij przygodę biznesową na własny rachunek.

JAK TO DZIAŁA?
Rozmawiasz z ludźmi, siedzisz, myślisz, rysujesz, modelujesz, badasz, analizujesz, stawiasz pytania i szukasz na nie odpowiedzi, szukasz dziury w całym, po to żeby chwilę później ją łatać, liczysz pieniądze, wkurzasz się, że budżet się nie spina, przeliczasz na nowo, konsultujesz swoje wątpliwości z mentorami i starasz się pracować nie ciężko, ale mądrze. Cel: zbudować solidny fundament pod startup.

DLA KOGO?
Masz zespół? To fajnie. Nie masz? Też dobrze. Jesteś programistą, grafikiem, specjalistą w innej dziedzinie, wizjonerem biznesowym lub chcesz się uczyć biznesu – przyjdź i po prostu skompletuj resztę swojego zespołu. Jeśli tylko chcesz budować ambitny i nowoczesny biznes – brawo, spełniłeś wszystkie kryteria rekrutacyjne. Nie patrzymy w Twój PESEL, nie interesuje nas czy jesteś słoikiem czy ze starożytnego podwawelskiego rodu, na kogo głosowałeś w wyborach, ani nawet, że słabo rzucałeś piłką lekarską w podstawówce.

DLACZEGO WARTO?
Startup Weekend w tym Startup Weekend Kraków to marka ciesząca się zasłużoną sławą wyjątkowo biznesogennej. Metoda pracy z uczestnikami wydarzenia oraz stojący za nią ludzie dają praktycznie gwarancję, że pod koniec weekendu Ty i Twój zespół będziecie mieć dopracowany i bardzo konkretny projekt biznesowy.

KTO MENTORUJE?
Już teraz możemy Ci obiecać plejadę doświadczonych założycieli startupów, stojących na czele firm, które odniosły realny sukces rynkowy i zebrały ponad 50 mln złotych finansowania m.in. InMotion, Callpage, HCM Deck, InFakt. A już wkrótce zaprezentujemy Ci kolejnych świetnych mistrzów, którzy sami w sobie są powodem, żeby wziąć udział w Startup Weekend Krakow. Będą tacy co zęby zjedli na FinTechu, SaaS, hardwarze, IT Services, SalesTechu, MarTechu i wielu innych.

KIEROWNIKU, JEST PYTANKO…
Daj znać tutaj, albo via [email protected] Ale wcześniej odwiedź koniecznie www.facebook.com/swkrakow/, bo może odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie zanim je zadałeś.

KTO ZA TYM STOI?
Na wydarzenie zapraszają Krakowski Park Technologiczny, Inkubator Technologiczny KPT oraz Techstars. Znajdź nas na Facebooku i przybij wirtualną piątkę. A najlepiej znajdź nas osobiście w czasie wydarzenia i przybij piątkę na serio.
Uczestnicy (2):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia