en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Startup Your Weekend czyli startupy pod mikroskopem

Wydarzenie:
Startup Your Weekend czyli startupy pod mikroskopem
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
18.11.2016 (piątek) - 18.11.2016 (piątek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Facebook:
Opis:
Kiedy: 18.11.2016 (piątek), godz. 17:30-19:30 Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa) Wstęp wolny, wymagana rejestracja Czy startup biotechnologiczny to ciężki kawałek chleba? Jak się rozwija startup, będąc licealistą? Skąd biorą się pomysły na startupy z dziedziny life science? Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Startup Your Weekend. Tym razem przyjrzymy się startupom z iście laboratoryjną precyzją :)
  • Kogo poznasz? W świat biotechnologii i startupów wprowadzą nas członkowie Breakbox Lab – Olga Grudniak, Olgierd'd Kasprowicz i Wojtek Giżowski. Opowiedzą o tym, jak wbrew wiekowi i początkowo małemu doświadczeniu, będąc licealistą, można realizować projekty badawcze – z ambicją na zmianę świata. Udowodnią, że, że wymyślny tytuł naukowy nie jest kluczem do sukcesu. Podczas prezentacji usłyszycie historie, które przeżyli. Czasem śmieszne, często wytykające ich błędy. Na potrzebę spotkania ocenią także swoją pracę z perspektywy czasu, a dodatkowo uzupełnią to o komentarz osoby dużo bardziej doświadczonej biznesowo.
  • Na drugiej szali laboratoryjnej i startupowej wagi poznacie uczestniczkę II edycji Startups Wanted - Ola Rutkowska. Doktora z dziedziny molekularnej neurofarmakologii, z wieloletnim doświadczeniem w badaniach laboratoryjnych w największych firmach farmaceutycznych. W programie akceleracji rozwija własny projekt badawczy, który jest efektem jej obserwacji i wniosków wyciągniętych z prowadzonych prac badawczych nad diagnozowaniem choroby Alzheimera.
Dlaczego warto? Oprócz dawki inspiracji, kontaktów i spotkania ciekawych ludzi z pomysłem na siebie, otrzymacie też porcję wartościowej wiedzy. Dowiecie się m.in.:
  • z czym wiąże się realizacja projektów badawczych, a następnie ich wdrożenie na rynek?
  •  co jest istotne przy realizacji pomysłów biznesowych?
  • jakich błędów się wystrzegać przy realizacji startupów, zwłaszcza w dziedzinie life science?
Dla kogo? Zapraszamy na spotkanie osoby posiadające pomysł na biznes, jak i już rozwijających swoje startupy. Z przyjemnością zobaczymy w naszym gronie również naukowców i studentów, którzy chcieliby podejrzeć, jak rozpocząć swoją biznesową przygodę.
Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

Droptica
Software House

Rzeszów, Trójmiasto, Wrocław
technologie:
,
4 oferty pracy
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
8 ofert pracy
 
Sapiens
Firma technologiczna

Katowice, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Łódź
technologie:
,
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia