Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

STARTUPOWA ŚRODA #12

Wydarzenie:
STARTUPOWA ŚRODA #12
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
26.07.2017 (środa)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Miejsce Chwila
Adres:
Ul. Ogrodowa 31/35
Strona www:
Opis:
Startupowa Środa, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich, którzy mają już swój pomysł na biznes oraz dla wszystkich tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika.

Na każde spotkanie zapraszamy gościa specjalnego, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po prezentacji gościa odbywa się kilka prezentacji startupów powstałych po Startup Academy, a następnie przechodzimy do owocnego networkingu.

Tym razem gościem specjalnym będzie Łukasz Idzikowski

Założyciel i CEO findspace.pl sp. z o.o. – platformy internetowej łączącej lokalodawców z wynajmującymi. Opowie o tym, skąd wziął się pomysł, jak zweryfikował go rynek oraz jak udało się pozyskać finansowanie od VC oraz Aniołów Biznesu. Poradzi jak budować relacje poprzez networking.

Drugim wystąpieniem będzie prezentacja Mateusza Lebiedzińskiego w temacie “Przedsiębiorczość osobista”. W świecie startupów słowo “przedsiębiorczość” jest tak bardzo często używana, że można by wręcz mówić tutaj o nadużyciu. Istnieje przy tym dość oczywisty podział na startupy = przedsiębiorcze i korporacje = skostniałe. Żeby tę strukturę skomplikować można także dodać słowo “innowacja”. O tym czym jest przedsiębiorczość i dlaczego powinna ona występować wszędzie ale przede wszystkim w nas samych opowie Mateusz Lebiedziński.

CEO Adecco w ramach CEO for one Month. Pracował jako Account Executive w agencji kreatywnej Lubię.To. Obejmował stanowisko Dyrektora w Inkubatorach Przedsiębiorczości w Warszawie – AIP PW&SGH. Rozwija projekt Tailoredme – garnitury szyte na miarę. Prowadzi szkolenia oraz konsultacje ze świata i metodologii startupów, rozpoczynając od fazy seed, ustalania strategii, testowania rynkowego po prezentacje inwestorskie, wdrożenie projektu na rynek. Studiuje także na Akademii Leona Koźmińskiego na wydziale Ekonomii. Prywatnie gra na saksofonie i fortepianie, trenuje boks.

REJESTRACJA
>>> www.startupowa-sroda-12.evenea.pl <<<
Więcej informacji: http://startupacademy.pl/event/startupowa-sroda-12/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia