Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Szczecin PHP Meetup #11 - Na dobry początek nowego roku

Wydarzenie:
Szczecin PHP Meetup #11 - Na dobry początek nowego roku
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
24.01.2020 (piątek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Technopark Pomerania - F2
Adres:
Cyfrowa 4
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na Szczecin PHP Meetup #11


Co w menu?


Radek Baczyński - Docker for Mac i optymalizacja środowiska developerskiego

Opowiem o kilku zmianach i usprawnieniach, które wprowadziliśmy w Docplannerze, by środowisko lokalne działało szybciej szczególnie na dockerze i macu, przedstawie benchmarki i kilka alternatywnych podejść.


Radek

Programista, pracuję w Docplanner/ZnanyLekarz jako Product Owner w zespole Development Quality w którym między innymi zajmujemy się lokalnymi środowiskami developerskimi.


Piotr Horzycki - Jak liczyć pieniądze, żeby ich nie stracić?

Znacie żart Billa Karwina o liczeniu pieniędzy przy użyciu typu FLOAT? Nie? To znaczy, że powinniście udać się na tę prezentację. Opowiem o prawidłowym wykonywaniu operacji na kwotach pieniężnych przy użyciu biblioteki MoneyPHP. Będziemy dodawać, odejmować, mnożyć, przeliczać waluty, formatować i alokować zyski. Co prawda tylko wirtualnie, ale na pewno wyniesiecie z tego spotkania cenną wiedzę.


Piotr

Od ponad 10 lat gromadzę doświadczenie w projektach z dziedziny finansów, edukacji, mediów i e-commerce. Walczę o to, aby kod był zrozumiały dla każdego, solidnie przetestowany i łatwy w utrzymaniu. Od czasu do czasu dzielę się wiedzą na meetupach i na blogu oraz pomagam rozwijać bibliotekę mpdf.


Sponsorem najbliższego meetupu będzie firmia Tidio


O Tidio:

Jesteśmy szczecińskim start-upem, którego produktem jest live-chat wspierany przez czatboty - aktualnie czwarte najpopularniejsze tego typu rozwiązanie na świecie! Każdego miesiąca nasz widget widzą 162 miliony unikalnych użytkowników. Niedawno potencjał Tidio został doceniony przez fundusz Inovo Venture Partners, który zainwestował w nas 4 miliony złotych.

W tym momencie Tidio tworzy 50 niesamowitych osób i wciąż powiększamy zespół o kolejne talenty - zaangażowanych i kreatywnych ludzi, chcących rozwijać się razem z nami.
Więcej informacji: https://www.meetup.com/Szczecin-PHP-Meetup/events/267887841/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia