Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Technologie przyszłości: VR/HoloLens, AI

Wydarzenie:
Technologie przyszłości: VR/HoloLens, AI
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
19.12.2017 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Multikino Szczecin
Adres:
Al. Wyzwolenia 18-20
Opis:
W tym roku świętujemy 10-lecie Spotkań Netcamp! Zapraszamy więc wszystkich pasjonatów technologii na nasze urodzinowe wydarzenie we wtorek 19 grudnia o godz. 18.

To wyjątkowe dla nas spotkanie chcemy poświęcić najważniejszym trendom technologicznym (VR/AR/HoloLens, Artificial Intelligence, Blockchain, Internet of Things, Autonomiczne pojazdy, Robotics) oraz spojrzeć w przyszłość aby pokazać jak technologie mogą zmienić nasz świat w ciągu następnych 10 lat!

Zarezerwujcie sobie czas 19.12 a w niedzielę wieczorem ruszamy z rejestracja. W kolejnych dnia poznacie też naszych inspirujących prelegentów. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie oraz afterparty niespodziankę :)

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również materiały z poprzednich wydarzeń. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Netcamp to największa społeczność technologiczno-startupowa w zachodniej Polsce. Od 10 lat organizujemy inspirujące Spotkania IT w Szczecinie gdzie edukujemy i integrujemy lokalną branżę. Celem spotkań Netcamp jest dzielenie się wiedzą i dyskusja na branżowe tematy.

Oferujemy możliwość prezentacji ciekawych projektów i startupów oraz poznania nad czym pracują firmy IT w regionie. Jest to idealna okazja do poznania lokalnej branży oraz networkingu w nieformalnej atmosferze.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia