Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Trudne przypadki zespołów scrumowych

Wydarzenie:
Trudne przypadki zespołów scrumowych
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.07.2018 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Nowy Arsenał
Adres:
Dominikańska 9A
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Serdecznie zapraszamy na kolejne, tym razem urodzinowe, spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 25 lipca 2018r. o godzinie 18 w Arsenale (ul. Dominikańska 9A, wejście A, I piętro)


Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.


Tytuł najbliższych warsztatów:

Trudne przypadki zespołów scrumowych


Szczegóły:

Bazując na realnych historiach przepracujemy z uczestnikami pewną ilość case studies skomplikowanych sytuacji, w jakich mogą się znaleźć zespoły. Poruszymy m.in. trudną współpracę z Product Ownerem, kiepską jakość Product Backlogu, brak dalszej chęci wykorzystywania Scruma wśród developerów i zepsutą atmosferę w zespole z powodu kiepskiej realizacji ostatniego projektu. W ramach grup zmierzymy się z możliwymi krokami w rozwiązywaniu takich problemów przez Scrum Mastera i Zespół. Po każdym zakończonym kejsie opowiem też, jak w rzeczywistości rozwinęła się sytuacja w danym zespole oraz uogólnimy sobie wnioski wypracowane do bardziej generalnych wytycznych co do możliwych sposobów postępowania.

Warsztat jest dedykowany Scrum Masterom, Agile Coachom, członkom zespołów zwinnych i ich liderom. Program zakłada znajomość Scruma i będzie się skupiał na praktykach stosowania frameworka, a nie jego podstawach.


Naszym prelegentem jest KUBA SZCZEPANIK

Kuba Szczepanik jest konsultantem i trenerem podejścia zwinnego, specjalizującym się w temacie zwinnych transformacji dużych organizacji. Zainicjował wykorzystanie agile w mBanku, gdzie zajmował się wsparciem zespołów scrumowych i konsekwentnie wpływał na zmiany niezbędne na poziomie organizacji, które umożliwiają wykorzystanie korzyści płynących ze zwinnego podejścia do rozwoju produktu. Wcześniej zarządzał centrum kompetencyjnym agile w Grupie Allegro, gdzie z sukcesami wspierał transformację na Scruma w zespołach rozwijających m.in. allegro.pl i payu.pl. Fascynuje go zmiana, jaka następuje w organizacjach, które zastosowały agile.


Więcej informacji: https://www.meetup.com/agile4u/events/252465832/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia