Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

UP #62: Zwiewny jak chmurka, szybki niczym AWS

Wydarzenie:
UP #62: Zwiewny jak chmurka, szybki niczym AWS
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.03.2023 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Strona www:
Opis:

Na pierwsze w tym roku Uszanowanko Programowanko zapraszamy Was do świata chmury. Cały tegoroczny sezon naszych spotkań będzie poświęcony właśnie jej. W tym miesiącu skupiamy się na wykorzystaniu AWS i architektury serverless. Michał Mońka opowie o tym, w jaki sposób w ciągu 5 sprintów przeprowadziliśmy analizę semantyczną artykułów prasowych przy wykorzystaniu AWS. Rafał Gołubowicz natomiast skupi się na tym, jak podejść do tematu architektury serverless, by… nie zwariować. A na koniec, jak zwykle będziecie mogli zadawać prowadzącym swoje pytania. Widzimy się 29 marca. Uszanowanko!

Program:

  •  Michał Mońka (Junior Node.js Developer)

Analiza semantyczna artykułów prasowych w 5 sprintów z użyciem AWS

Case study na temat narzędzia, które zestawia analizę artykułów pod kątem płci z danymi o odbiorcach z Google Analytics, co pozwala na optymalizację treści i lepsze przyciąganie rzeszy czytelników. Dzięki wykorzystaniu AWS błyskawicznie przygotowaliśmy działające MVP.

  •  Rafał Gołubowicz (Senior Node.js Developer)

Jak nie zwariować z architekturą serverless?

Architektura serverless zyskuje na popularności każdego dnia. Większość developerów napotka to na swojej drodze kariery. Jak się z tym zmierzyć, jakich narzędzi użyć aby nie zwariować i uciec w Bieszczady? Jak wdrożyć sprawdzoną strukturę? Porozmawiajmy o tym jak dość płynnie wejść w świat architektury typu serverless.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia