Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warszawskie Dni Informatyki 2022

warszawskie-dni-informatyki-2022
Wydarzenie:
Warszawskie Dni Informatyki 2022
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
01.04.2022 (piątek) - 02.04.2022 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Gmach Wydziału MiNI PW
Adres:
Koszykowa 75
Strona www:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

1 i 2 kwietnia (piątek, sobota) odbędzie się XIII edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z szeroko rozumianą informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. 


WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 180 prezentacji prowadzonych przez znanych ekspertów z Polski i zagranicy. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki – 26 ścieżek tematycznych, w tym między innymi: frontend, backend, SysOps / DevOps, cyberbezpieczeństwo, czy data science (wliczając w to popularne w ostatnim czasie uczenie maszynowe).  


Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y. 


W tym roku wydarzenie odbędzie się formule hybrydowej – wystąpień transmitowanych online (piątek), prelekcji stacjonarnych (sobota) i nagrań w formie VoD. Na uczestników czeka również możliwości odwiedzenia stacjonarnej, jak i wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie: www.WarszawskieDniInformatyki.pl.Profile pracodawców

Podobne wydarzenia