Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warsztat: Jak zostać dobrym i skutecznym Scrum Masterem?

Wydarzenie:
Warsztat: Jak zostać dobrym i skutecznym Scrum Masterem?
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.12.2018 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Nowy Arsenał
Adres:
Dominikańska 9A
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 12 grudnia 2018r. o godzinie 18.00 w Nowym Arsenale.


Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.


Temat warsztatu: Jak zostać dobrym i skutecznym Scrum Masterem?


Szczegóły

Obecnie wiele organizacji doświadcza trudności z trafnym określeniem roli Scrum Mastera. Ma to wpływ na późniejsze efekty. Jest wiele powodów takiego postępowania. Faktem jest, że zwinna transformacja bez dobrych Scrum Masterów to dużo mniejsza szansa na sukces. W trakcie około 1,5h warsztatu Tomek postara się skutecznie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie.


Podczas spotkania podzieli się swoim doświadczeniem, które zdobył jako Scrum Master oraz Agile Coach wpierający zespoły Scrum Masterów.


Warsztat zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem Kompasu UTTURE.

Jest to projekt dedykowany Scrum Masterom nad którym Tomek pracuj od kilku miesięcy. Uczestnicy warsztatu otrzymają wskazówkę w jaki sposób mogą rozwijać się, aby stać się skutecznym Scrum Masterem.


Dowiedzą się jak Scrum Master może badać efekty swoich starań i jak czerpać satysfakcję z wykonywania tej roli. Warsztat jest przeznaczony dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Zarówno osoby zapoznające się dopiero z ramami postępowania Scrum, jak i osoby które pierwsze kroki mają już za sobą znajdą coś dla siebie.


Bio:

Tomek Pawlak posiada ponad 14 lat doświadczenia jako programista, Scrum Master, Agile Coach oraz trener Scruma. Prowadzi również blog: http://tomekpawlak.pl

Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość wytwarzanego oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Do tej pory wspierał firmy takie jak m.in. StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Współorganizował trzy edycje konferencji Scrum Days, jest założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum). Jego najnowszy projekt to „Kompas Utture” ( https://polakpotrafi.pl/projekt/utture)


Więcej informacji: https://www.meetup.com/agile4u/events/256495402/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia