Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Warsztat: Machine Learning od podstaw

Wydarzenie:
Warsztat: Machine Learning od podstaw
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
17.02.2018 (sobota)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hub:raum Kraków
Adres:
Przemysłowa 12
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Geek Girls Carrots Cracow & DataWorkshop zapraszają na bezpłatny warsztat, na którym będziecie mogli poznać podstawy uczenia maszynowego.


Czy warto?

Pewnie nieraz słyszeliście o zagadnieniu machine learning w kontekście potencjału wykorzystania tej nauki w biznesie i nie tylko. Technologiczna przyszłość? W zasadzie to już teraźniejszość, która wkracza w coraz więcej obszarów działań. Nie tylko firmy – duże i małe - czerpią korzyści z uczenia maszynowego, to również, a może przede wszystkim, siła napędowa innowacji, nowe pole możliwości rozwoju technologii, kultury, a także warty uwagi kierunek samorozwoju.


Jeśli uczenie maszynowe wzbudza Wasze zainteresowanie, to kilkugodzinny warsztat oparty na solidnej dawce wiedzy i praktyki na pewno oswoi temat :)

Z zagadnieniami uczenia maszynowego zapozna Was Vladimir Alekseichenko – doświadczony programista, który zgłębia ten temat od kilku lat i podzielił się wiedzą już z wieloma osobami i grupami warsztatowymi.


Wymagania wstępne:

  • podstawowa znajomość: Python
  • motywacja do nauki :)


Prowadzący:

  • Vladimir lubi podróże (odwiedził około 30 krajów)... również w świecie IT. Zaczął programować ponad 10 lat temu i pracował w różnych dziedzinach informatyki (z różnymi technologiami). Od 2013 zajmuje się tematami związanymi z danymi (włączając machine learning). Był zaangażowany w budowę infrastruktury dla wyszukiwarek (TB danych). Przygotował ETL (Hadoop/Kafka/Storm), robił prognozy sprzedaży i wiele innych. Jest założycielem i trenerem na DataWorkshop.eu gdzie wyjaśnia, jak korzystać z uczenia maszynowego w życiu bez zawiłych wzorów. Prowadzi podcast o sztucznej inteligencji - BiznesMysli.pl Uczestniczy w konkursach Kaggle'a. Uwielbia pomagać innym i analizować dane.


Rejestracja potrwa do 10 lutego.


W związku z tym, że mamy ograniczoną liczbę miejsc zaprosimy na warsztat wybrane osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia