Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Webinar UX Bielsko-Biała

webinar-ux-bielsko-biala-czym-sa-badania-ux-katarzyna-smolen-drzazga
Wydarzenie:
Webinar UX Bielsko-Biała
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
UX
Data:
12.06.2024 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Opis:

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy webinar pt. "Czym są badania UX?", prezentowany przez znakomitą Katarzyna Smoleń-Drzazga. To wydarzenie to efekt współpracy UX Bielsko-Biała Community z Interdyscyplinarnym Kołem Naukowym Little Psycho-logists z Uniwersytet Bielsko-Bialski. Dołącz do nas, aby zgłębić tajniki badań UX pod kierunkiem jednej z czołowych specjalistek w tej dziedzinie!


  • Data: 12 czerwca, godzina 17:00
  • Wstęp: Wolny i bezpłatny
  • Link do spotkania: https://us05web.zoom.us/j/83365991826#success


Podczas prezentacji, Kasia opowie o różnicach między badaniami jakościowymi a ilościowymi. Rozwiążemy zagadkę tajemniczych terminów, takich jak badania generatywne i ewaluacyjne, a także przyjrzymy się wybranym metodom z każdej z tych grup (wywiady indywidualne oraz testy użyteczności). Dowiemy się także, jak efektywnie planować badania jakościowe poprzez stworzenie spójnego planu. Na koniec rzucimy okiem na proces tworzenia scenariuszy badawczych, które są kluczowe dla skutecznych badań.


Prelegentka: Katarzyna Smoleń-Drzazga, Head of UX w Pragmatic Coders

Na co dzień wspiera firmy w rozwoju nowych produktów, głównie z obszarów fintech, healthcare, czy blockchain. Pomaga klientom łączyć świat użytkownika ze światem biznesu i tworzyć systemy, aplikacje oraz usługi przynoszące satysfakcję obu stronom. Kasia jest także Certyfikowanym Trenerem Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Jako facilitator warsztatów i speaker miała okazję występować na licznych meetupach i konferencjach (m.in.: Product Camp 2019, Ciemna Strona UX, Tipi UX, II Konferencja Produkcja Lean, Design Ways Conf i kilku innych...).

Po godzinach... pracuje. Spełnia się jako autor w branżowych magazynach (Product Design Magazine, UX magazyn). A już całkiem po godzinach... - pasjonatka siłowni (zwłaszcza dużych ciężarów), tancerka tańca towarzyskiego, wizażystka.


Zanurz się z nami w fascynujący świat badań UX! Zapraszamy na pełne wiedzy spotkanie, które rozwieje Twoje wątpliwości i poszerzy horyzonty!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia

W bazie Crossweb nie ma nadchodzących wydarzeń dla tych parametrów.
Wiesz o jakimś wydarzeniu? Dodaj je proszę.