en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Women in Tech4Good Hackathon

Wydarzenie:
Women in Tech4Good Hackathon
Typ wydarzenia:
Hackathon
Kategoria:
Data:
17.06.2021 (czwartek)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Hackathon Women in Tech 4 Good


Cyfrowe produkty i usługi nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne? Niekoniecznie. Korzystanie z tych rozwiązań oznacza, że ich dostawcy zużywaja zasoby związane m.in. z opracowaniem, wdrożeniem, dostarczaniem czy aktualizacją tych rozwiązań, a użytkownicy potrzebują sprzętu elektronicznego (komputerów, telefonów, tabletów itp.), który rownież zużywa zasoby, a z czasem starzeje się i zostaje wymieniony na nowszy model. Między innymi w ten sposób powstaje cyfrowy ślad węglowy.


Nie jesteśmy bezsilni wobec tego zjawiska – podejmując świadome decyzje, możemy przyczynić się do ograniczenia negatywnego wpływu cyfrowych rozwiązan na środowisko naturalne. Więcej na temat cyfrowej ekologii będzie można dowiedzieć się w trakcie hackathonu Women in Tech 4 Good, organizowanego przez Perspektywy Women in Tech i bank Standard Chartered.


Hackathon będzie okazją nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale przede wszystkim do zmierzenia się z zadaniem z obszaru cyfrowej ekologii, pracy zespołowej i wygrania nagród. Szczegóły zadania zostaną zaprezentowane na początku tego wydarzenia, 17 czerwca 2021. Uczestniczki hackathonu stworzą zespoły, a nastepnie opracują rozwiazanie zadania, które na koniec dnia zaprezentują jury.


Spośród zaprezentowanych rozwiązań jury wybierze najlepsze, a zespół będący autorem tego rozwiązania otrzyma nagrody o wartości 10 tys. złotych.

Całe wydarzenie odbędzie się online.


Zapisy wystartowały!

LINK do zapisów: https://app.evenea.pl/event/womenintech4good/

Zanim zgłosisz się do udziału, zapoznaj się z regulaminem Hackathonu Women in Tech 4 Good.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia