Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Women It Experts Power Up #1 It's React Time

Wydarzenie:
Women It Experts Power Up #1 It's React Time
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
11.12.2019 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
CLUSTER COWORK Józefitów
Adres:
Józefitów 8
Facebook:
Opis:

Warsztaty przeznaczone są dla programistek, które dobrze opanowały podstawy JS i chciałyby rozpocząć swoją przygodę z Reactem.


W ramach warsztatów:


- wprowadzimy Cię w niezbędne podstawy Reacta,

- stworzymy razem prostą aplikację,

- poznasz podstawowe pojęcia związane z Reactem m.in. tj. JSX, komponent, props, state,

- przedstawimy kilka podejść do tworzenia komponentów,


a całości będą towarzyszyły uwagi i porady dotyczące dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w React.


Na zapisy czekamy do 7.12.2019 (23:30). Z nadesłanych zgłoszeń prowadzące wybiorą osoby, które wezmą udział w warsztatach. Poinformujemy Was o tym mailowo.


Cykl “Women IT Experts Power Up” jest przeznaczony dla kobiet posiadających umiejętności techniczne z obszaru IT na poziomie mid lub senior. W ramach cyklu organizowane są warsztaty i meetupy poświęcone technologiom z zakresu front-end, back-end, aplikacji mobilnych, cloud, baz danych, DevOps, QA, cyberbezpieczeństwa, IoT oraz AI/ML i data science. Zgodnie z zasadami cyklu, zarówno uczestniczkami, jak i prowadzącymi zajęcia są kobiety.


Cykl ma trzy główne cele.


- Pierwszym z nich jest zdobycie przez uczestniczki kolejnych umiejętności oraz zapoznanie się z najnowszymi technologiami i trendami w obszarach, w których się specjalizują.


- Drugim celem jest rozwój kompetencji trenerek i prelegentek w zakresie technik przekazywania wiedzy oraz wystąpień publicznych.


- Trzeci cel skupia się na integracji i nawiązaniu współpracy pomiędzy kobietami posiadającymi doświadczenie w rolach technicznych lub/i liderskich.


Organizatorem cyklu jest Stowarzyszenie Women in Technology Poland, które jest społecznością kobiet skupionych wokół IT i nowych technologii. Celem organizacji jest zwiększanie kompetencji zawodowych uczestniczek społeczności, wzmacnianie kobiet na stanowiskach liderskich oraz promowanie idei diversity.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia