Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Front-end Developer IoT

Firma:

Comarch

Typ: frontend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: HTML5, JavaScript, TypeScript, Angular, SCSS

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
CSS3
Angular
Mile widziane:
Node.js
Gulp
Websockets
Less

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Profil pracownika
• Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
• Chęć ciągłego poszerzania swoich umiejętności i otwartość na nowe doświadczenia
• Kreatywność, analityczne myślenie, staranność, dokładność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków
• Programowanie frontendu aplikacji (Angular 7-8,  JavaScript/TypeScript, HTML/SCSS)
• Diagnozowanie i poprawa błędów
• Dokumentowanie własnej pracy
• Automatyzacja własnej pracy

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
• Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
• Współpracę z doświadczonymi specjalistami
• Możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
• Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy
• Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny), pakiet rekreacyjny
• Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
• Dopasowane narzędzia do pracy

czytaj więcej»
#IoT#Front-end, Engineer, JavaScript, AngularJS