Patronat medialny

Crossweb.pl to serwis zajmujący się zbieraniem informacji o odbywających się wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą branżą internetową.

Uważamy, że wyjątkowe imprezy powinny wyróżniać się na tle innych, dlatego tak ważna jest ich dodatkowa promocja. Ciekawe eventy chętnie obejmiemy patronatem medialnym.

Zasady ubiegania się o patronat medialny:

Naszym patronatem obejmujemy interesujące wydarzenia związane z tematyką około startupową i IT odbywające się na terenie całej Polski. Najchętniej patronujemy wydarzeniom niecyklicznym, czyli takim, które odbywają się nie częściej niż kilka razy w roku.

Jeżeli uważasz, że Twój event spełnia powyższe warunki, zapraszamy do kontaktu! Aby uzyskać patronat należy zgłosić się do nas przez poniższy formularz nie później niż 20 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Poniższe propozycje mają charakter wstępny i mogą być zmieniane w zależności od potrzeb organizatorów.

W ramach patronatu medialnego oferujemy:

  • Publikację wydarzenia na Crossweb.pl wraz ze szczególną dbałością o dokładny, rozbudowany opis (możliwość wstawienia dodatkowych grafik, video itp.).
  • Ustawienie danego eventu jako promowanego na liście wydarzeń Crossweb.pl (http://crossweb.pl/wydarzenia/) przez okres 3 dni.
  • Wpis informacyjny o wydarzeniu na portalach społecznościowych (Facebook, Google+) zawierający link do strony wydarzenia w Crossweb.
  • Informację o wydarzeniu w cotygodniowym newsletterze w sekcji „Patronat medialny” (do 2 miesięcy przed planowaną datą wydarzenia)
  • Ewentualny wpis na blogu, zawierający subiektywną ocenę eventu (tylko w przypadku obecności redakcji na imprezie). Zastrzegamy sobie prawo do opisania wybranych przez nas wydarzeń.

Nie możemy zaoferować publikacji informacji prasowych oraz publikacji podsumowań wydarzeń napisanych przez organizatorów.

W zamian oczekujemy:

  • Umieszczenia logo Crossweb na materiałach reklamowych oraz na stronie wydarzenia (wraz z linkiem do naszej strony).
  • Możliwości rozstawienia naszego rollupu w trakcie wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu: