Przejdź do serwisu Crossweb
en

Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja)

Firma:

Comarch

Typ: project
Poziom: regular
Dodano: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Poznań, Tarnów, Wrocław

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

Główne: SQL, Linux, Unix

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
Linux

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne, matematyczne
    (w tym studenci ostatnich lat studiów)
  • Znajomość środowisk Unix / Linux, z uwzględnieniem języka powłoki systemu
    (np. bash)
  • Umiejętność pisania skryptów w środowisku Unix / Linux
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języków SQL, PL/SQL
  • Język angielski na poziomie dobrym oraz umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej napisanej w języku angielskim
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane:
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
    • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem, obsłudze systemów zgłoszeniowych oraz
      w projektach wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa, Azja)
  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych klienta
  • Konfigurowanie dostarczanego oprogramowania – pomoc przy dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki klienta
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych i akceptacyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i członków zespołu projektowego
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym

Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się czym zajmuje się konsultant ds. wdrożeń w Comarch.

czytaj więcej»
##pracaComarch##wdrożenia
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.