Przejdź do serwisu Crossweb
en

Programista Frontend – Angular (Telco)

Firma:

Comarch

Typ: frontend
Poziom: regular
Dodano: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Wrocław

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: HTML5, CSS3, GIT, Angular, REST

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
Angular
REST
CSS3
Mile widziane:
Node.js

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Dołącz do zespołu pracującego nad rozwojem produktów z obszaru Telekomunikacji. Zespół składa się z młodych i ambitnych osób, których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym atutem, który podkreśla każdy pracownik. Produkt jest tworzony w oparciu o najnowsze technologie, co daje ogromne możliwości rozwoju.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 6+
  • Doświadczenie w Typescript/ECMAScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w REST
  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
  • Mile widziane również:
    • Znajomość frameworka node.js i npm
    • Mile widziane kompetencje w zakresie:
    • Docker, Wiedza w stosowaniu zasad clean code oraz UX, jak i również innych języków programowania np. Java, PL/SQL

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

DLA CIEBIE

  • Możliwość długoterminowej współpracy – nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, schowek na rowery)
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

czytaj więcej»
#javascript#angular#HTML5
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.