Przejdź do serwisu Crossweb

praca:

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
CSS3

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka zdrowotna
Dofinansowanie do Karty Multisport
Wydarzenia branżowe (szkolenia, konferencje)
Kuchnia (mikrofale, lodówka)
Kawa, kawa alternatywna, napoje gorące, zimne
Owoce, snacki, słodkości dla pracowników
PS4, Xbox, miejsce do relaksu
Integracja (wyjazdy, wspólne wyjścia)
Parking
Parking rowerowy
Dodatkowo: siłownia, restauracja. poczta, sklepy spożywcze

Tester Manualny

Al. Słowackiego 66, 30-004, Kraków, Poland

O nas

Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money oraz w kasynach społecznościowych. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

Do naszego zespołu w Krakowie obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem  w QA a zwłaszcza w testach manualnych. Jeśli masz doświadczenie w testowaniu gier (mile widziane doświadczenie w testowaniu gier slotowych) możliwe że to ogłoszenie jest własnie dla Ciebie.

STACK który wykorzystujemy na codzień:

Front end:   JavaScript (ES2015+), React, Redux. PixiJS. WebGL, Webpack / Babel

Back end:  Java, SQL: MySQL / PostgreSQL, noSQL: Cassandra / MongoDB, Redis, Kafka

Architecture:  Cloud, Docker, Kubernetes

Poboczne: Jira, Confluence, Slack

OPIS STANOWISKA

Do Kalamba Games szukamy doświadczonego Manual Testera, który będzie przeprowadzał testy manualne naszych produktów – gier slotowych.

Dzienne obowiązki

  • Przeprowadzanie testów manualnych/automatycznych
  • Testy manualne klienta oraz testy integracji
  • Projektowanie oraz tworzenie przypadków testowych
  • Analizowanie i raportowanie rezultatów testów w JIRA
  • Zarządzanie specyfikacjami oraz dokumentacjami testowymi
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami
  • Współpraca z kolegami z zespołu QA oraz Front End i Back End.
  • Zostanie SME (Subject Matter Expert) w swojej dziedzinie

Wymagania

  • Minimum 2 lata w testowaniu oprogramowania gier slotowych lub web oraz mobile
  • Doskonałej znajomości metodologii, narzędzi oraz procesów QA
  • Doskonałej znajomości cyklu produkcji oprogramowania
  • Obeznania z oprogramowaniem do testowania błędów i otwartości na poznawanie nowych tchnologii
  • Doświadczenie w samodzielnym definiowaniu podejścia do testowania i wyłapywania błędów lub innych przypadków
  • Analitycznego umysłu oraz “oka na detale”
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej.
  • Dobra znajomość j. Angielskiego min. B2.

Mile widziane

  • Doświadczenia w branży iGaming
  • Znajomość JIRA oraz Confluence
  • Pasji do gier

Co oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (do 8000 PLN brutto / miesiąc)
  • elastyczne godziny pracy oraz pracę w domu
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie niezależnie od stażu pracy
  • możliwość podróży międzynarodowych
  • możliwość dołączenia do zespołu, w którym możesz wywrzeć wpływ od pierwszego dnia

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej o Kalamba Games na stronie http://www.kalambagames.com

czytaj więcej»
##manualtester #qa
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.