Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Byliśmy na InfoShare i powiemy Wam, dlaczego Wy też powinniście tam być!

Iwona Karczmarczyk, 02 sierpnia 2018
Byliśmy na InfoShare i powiemy Wam, dlaczego Wy też powinniście tam być!

Dwa wiosenne, majowe dni ściągnęły do Gdańska ponad 6 tysięcy osób. Wszyscy chcieli wziąć udział w networkingu, znaleźć biznesowe wsparcie lub posłuchać choć jednego z 200 prelegentów z całego świata. To wszystko za sprawą jednego wydarzenia - InfoShare 2018. Na InfoShare nie mogło zabraknąć również nas! Tym razem nie będziemy pisać, co nam się najbardziej podobało. Przybliżymy Wam za to ideę wydarzenia i samą formę, w jakiej się odbywa.


Czym jest InfoShare?


InfoShare miał w tym roku swoje 11 urodziny i pewnie stosunkowo niewielka część uczestników pamięta jego początki. Inicjatywa powstała w celu stworzenia dla użytkowników przestrzeni do nawiązywania znajomości, szukania inspiracji, motywacji do działania i nowej wiedzy. Do znalezienia tego, co potrzebne, by rozwijać swoje biznesy. Poza standardowymi elementami, jak prelekcje i targi, InfoShare zapewnia dużo więcej atrakcji. Podczas wydarzenia organizowane są m.in. warsztaty oraz spotkania dla startupów i inwestorów.Wiele do wyboru


7 ścieżek tematycznych, ponad 500 startupów, wiele imprez towarzyszących i jeden problem - na co się zdecydować, by nic nie stracić? Wystąpienia odbywają się jednocześnie na kilku scenach, w ramach ścieżek tematycznych.