Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Kwiecień 2018 Crossweb poleca

Iwona Karczmarczyk, 03 kwietnia 2018
Kwiecień 2018 Crossweb poleca

Mam na imię Iwona, jestem social media specjalistką oraz copywriterką, a w Crossweb odpowiadam głównie za naszą obecność w mediach społecznościowych. Przygotowałam dla Was subiektywny przegląd wydarzeń z branży marketingowej, którym warto poświęcić swój czas w tym miesiącu.4-6.04.2018 Social Media Show (Gdańsk)


Na początek SMS, bo wydarzenie zaczyna się już jutro. Z jednej strony - trochę musztarda po obiedzie dla tych, którzy nie zdążyli kupić wejściówek. Z drugiej jednak - a nuż zaszczepię w Was chęć pojawienia się na kolejnej edycji albo poszukania biletów z odzysku od kogoś, kto nie może pójść.


Dla mnie bardzo atrakcyjna jest w tym evencie przede wszystkim forma, bo odbywa się on w systemie wieczorowym. Wystąpienia zaczynają się po 18:00, a kończą najpóźniej o 20:40, więc to świetne rozwiązanie dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą poświęcić na konferencję całego dnia.


Agenda zapowiada prześwietlenie niemal wszystkich gorących trendów oraz standardowych evergreenów. Jak organizować legalne konkursy na Facebooku? Jak sprzedawać w socialu? Jak wykorzystać popularność VR? To trzeba wiedzieć! Długa lista znanych nazwisk tylko potwierdza, że czekają nas 3 wieczory pełne mięsa.


https://crossweb.pl/wydarzenia/social-media-show-2018/12.04.2018 Czwartek Social Media (Warszawa, Rzeszów)


Myślę, że mogę śmiało stwierdzić, że #czwrtk to już wydarzenie kultowe. Organizowany od kilku lat zatacza coraz szersze kręgi, pojawiając się w kolejnych miastach.


Luźne, nieformalne spotkania “od marketerów dla marketerów” tym razem odbędą się w Warszawie i Rzeszowie. Zazwyczaj składają się z kilku (3-4) wystąpień dopełnionych sesją pytań, by później płynnie przejść w sympatyczny networking i pogaduchy ze znajomymi z branży i samymi prelegentami. Czasem można też trafić na konkurs i zgarnąć książkę albo dostęp do jakiegoś przydatnego narzędzia.


Dla kogo jest Czwartek Social Media? Dla każdego, serio. Możecie tam iść po wiedzę, po ciekawe case’y, po networking, dobrą zabawę inspirację i motywację do działania. To jedno z tych wydarzeń, gdzie znajdą coś dla siebie zarówno wyjadacze z wieloletnim stażem, jak i osoby stojące dopiero na początku swojej drogi do kariery w marketingu.


Tutaj sprawdzicie poprzednie oraz nadchodzące edycje. https://crossweb.pl/cykle-wydarzen/czwartek-social-media/#wydarzenia13.04.2018 EastMedia Workshops (Białystok)


Organizatorzy zadają na stronie pytanie, czy aby zdobyć wiedzę o najnowszych trendach w marketingu trzeba uczestniczyć w drogich szkoleniach w Warszawie. I od razu odpowiadają, że na szczęście nie!


EastMedia Workshops to całodniowe wydarzenie na temat marketingu organizowane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. I może nie byłoby w tym niczego zaskakującego gdyby nie fakt, że w całości składa się z warsztatów! Do wyboru jest 6 tematów w dwóch ścieżkach, zatem każdy może zapisać się nawet na 3 różne zajęcia.


Prowadzący workshopy to znane postacie marketingu, doświadczeni praktycy i specjaliści w swoim fachu. Miałam przyjemność brać udział w szkoleniach i konferencjach z udziałem kilku z nich i uważam, że można spodziewać się wysokiego poziomu merytorycznego. W dodatku cena jest naprawdę atrakcyjna, więc tym bardziej warto skorzystać!


https://crossweb.pl/wydarzenia/eastmedia-workshops-kwiecien-2018/18.04.2018 Startup Poznań 2018 (Poznań ;-)


Jeśli macie swój biznes lub dopiero planujecie go założyć - wygospodarujcie wolny dzień na wycieczkę do Poznania!


Nie dajcie się zwieść starupowej nazwie wydarzenia. Oczywiście nie zawiedzie się nikt, kto liczy na solidną dawkę najnowszych technologii, ale poza nią znajdziecie tam również konkretną porcję wiedzy ogólnej. Zarządzanie budżetem, ochrona własności intelektualnej, content marketing czy weryfikacja modelu biznesowego to zagadnienia, które przydadzą się każdemu przedsiębiorcy. Nie wspominając już o wartościowych znajomościach, jakie można nawiązać na tego typu eventach.


https://crossweb.pl/wydarzenia/startup-poznan-2018/26.04. 2018 Are you digital? Possible Pubquiz vol.2 (Katowice)


Kto bywał na podobnych pubowych turniejach, ten wie, jakie to emocje! Prowadzący zadaje pytania, team musi zdecydować się na odpowiedź, czas ucieka, a korzystanie z telefonu zabronione...


Pubquiz w wersji digitalowej to rozrywka dla marketerów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i dobrze się bawić, a także niezły pomysł na integrację ze współpracownikami. Liczę, że pojawi się w kolejnych miastach (a przynajmniej w moim).


https://crossweb.pl/wydarzenia/are-you-digital-possible-pubquiz-vol-2-kwiecien-2018/
Trochę teorii, trochę praktyki, a na koniec nawet coś dla zabawy - tak mogę podsumować moje osobiste top 5 na kwiecień. Dajcie znać, jak podoba się Wam taka forma listy polecanych wydarzeń oraz jaką tematykę chcielibyście zobaczyć w kolejnym wpisie!


Pełną listę wydarzeń zawsze znajdziecie na https://crossweb.pl/wydarzenia/
Blog - najnowsze wpisy