Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Zmiany w serwisie — połączenie Crossweb i Crossjob

Iwona Karczmarczyk, 09 listopada 2020
Zmiany w serwisie — połączenie Crossweb i Crossjob

Funkcjonalność serwisu oraz wygoda jego użytkowników to cele, które przyświecają rozwojowi Crossweb. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić zmiany, które część z Was już zapewne zauważyła. Crossweb i Crossjob stały się jednym serwisem.


Zniknął Crossjob, ale oferty pracy zostają


Połączyliśmy Crossweb i Crossjob w jeden serwis bez straty na zawartości żadnego z nich.

Oferty pracy, profile pracodawców i wszystkie inne funkcje związane z rekrutacją pozostają bez zmian i nadal będą rozwijane. Do tej części serwisu można przejść, klikając zakładki „Pracodawcy IT” oraz „Oferty pracy” w górnym menu lub wpisując bezpośredni adres https://crossweb.pl/job/.


Co istotne, wszystkie adresy URL pozostają w dotychczasowej formie. Jeśli linkujecie do jakiegokolwiek miejsca w naszym serwisie na swoim blogu czy stronie, niczego nie musicie zmieniać.


Nowości na stronie pociągnęły za sobą zmiany na Facebooku. Fanpage Crossweb pozostaje w dotychczasowej formie, z kolei fanpage Crossjob zmienił nazwę na Crossweb: Oferty Pracy w IT i jest dostępny pod tym linkiem.


Wszystko, co potrzebne do rozwoju w IT


„Nowy” Crossweb zawiera wszystko, co niezbędne do rozwoju pracowników branży IT oraz pokrewnych. Gromadzi w jednym miejscu wydarzenia, podcasty, prelegentów, oferty pracy oraz informacje o pracodawcach.


Co to znaczy dla Was? Liczymy, że nowa odsłona serwisu ułatwi użytkownikom płynne poruszanie się po wszystkich jego obszarach i jeszcze łatwiejsze korzystanie ze zgromadzonych w nim zasobów. Z kolei partnerzy biznesowi mogą liczyć na łatwiejszą realizację założonych celów i wyższe wyniki prowadzonych kampanii.Długo analizowaliśmy przeprowadzenie tej zmiany, dlatego jesteśmy przekonani, że wyjdzie ona wszystkim na dobre. Jak zawsze pozostajemy otwarci na opinie i sugestie poprawek. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat nowej odsłony Crossweb, piszcie do nas na adres [email protected].
Blog - najnowsze wpisy