Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

#1 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Rzeszowie

Event:
#1 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Rzeszowie
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
21.04.2021 (wednesday)
Time:
19:00
Language:
Polish , English
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Strona www:
Description:

Prelegenci:

1. Paweł Fiderek

Temat: In #IoT we Trust, trends for 2021


Bio: Azure / IoT Architect, Cloud Technology Evangelist – one of the luckiest man alive, whose job is all about traveling over the world talking with developers, engineers and managers – sharing his passion for IoT, system architecture and AI. Using his experience from PhD studies, he is trying to adopt fuzzy logic into a large device fleet management, making it easy to understand and even easier to use. An enthusiast of sport, good music and good company.


Opis prelekcji: TBD


2. Rafał Hryniewski

Temat: Dip into Azure Stream Analytics


Bio: Białostoczanin z dziada pradziada, w którego żyłach płynie tyle samo krwi białych niedźwiedzi co octu po śledziach. .NET Developer i Team Leader w Billennium. Entuzjasta chmury, baz danych i wszystkiego co nowe i w jakikolwiek ciekawe. W naszej społeczności działa jako jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET, Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku oraz jedna z wielu osób odpowiedzialnych za Programistok.

Prywatnie kucharz/piekarz amator, miłośnik książek i komiksów oraz orkowy szaman.


Opis prelekcji: Ogarnięcie komunikacji za pomocą wiadomości i zdarzeń w chmurze nie jest trudne i daje nam naprawdę sporo możliwości. O ile samo zapewnienie komunikacji między komponentami naszego systemu to całkiem sporo, to warto wiedzieć co jeszcze możemy zrobić z tymi latającymi dookoła strzępkami danych.

Jednym z narzędzi, które możemy wykorzystać do pracy ze zdarzeniami jest Azure Stream Analytics. Podczas tej prezentacji opowiem Wam pokrótce co to jest, ile to kosztuje i do czego możemy to cudo wykorzystać.


Spotkanie odbędzie się w formie online.

Link do wydarzenia wkrótce.

Profile of employers

Similar events