pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

117 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Event:
117 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
10.04.2019 (wednesday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Klub Prominent
Address:
Kamienna 17
www:
Description:

Podczas 117 spotkania grupy naszymi gośćmi będą: Krzysztof Owsiany, który pokaże nam jak rozpocząć przygodę z CQRS oraz Krzysztof Seroka, który opowie nam czego nauczył się z programowania podczas zabawy klockami ze swoimi dziećmi ;) Tematy jak zawsze niezwykle interesujące, więc zachęcamy do pozostania po spotkaniu i wymiany opinii oraz doświadczenia. Serdecznie zapraszamy.


  • "Wiele odsłon CQRSa."


Szybkie omówienie czym jest CQS/CQRS. Przestawienie ścieżki rozwoju prostej klasy od bad practice do CQRS. Wgląd w działanie CQRSa, przedstawienie najpopularniejszych bibliotek w różnych językach. Przykład własnej implementacji CQRS dla języka C#.


Krzysztof Owsiany


Jako dzieciak zakochałem się w programowaniu, a było to już ponad ćwierć wieku temu. Od tego czasu miałem wiele różnych związków językowo-technologicznych. Obecnie najmocniej rozwijam się w obszarach .NET. Ciągle się rozwijam i uwielbiam poznawać nowe technologie. Jednak ostatni bardzie ukierunkowuję swoją uwagę na DDD, EventStorming, Clean Code, TDD, Programowanie Reaktywne. Od ponad roku występuję na różnych Polskich konferencjach meetup-ach, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Wiele wyjazdów na konferencję wyzwoliło we mnie chęć nagrywania podcastu After.conf. Nieco wcześniej powstał mój blog MrDev.pl. Przeprowadziłem też w 2018 roku dwukrotnie devWarsztaty, co było bardzo pouczającym doświadczeniem. Po godzinkach zawsze coś knuję: • Blog: http://mrdev.pl, • Podcast: http://mrdev.pl/after-conf, • Wystąpienia: http://mrdev.pl/prelekcje, • Własne projekty: http://mrdev.pl/thenv. Twitter: https://twitter.com/k_owsiany


  • "Nie tylko dla ojców - jak wychowując dzieci nauczyłem się być lepszym programistą"


Byłem senior developerem, później stałem się senior człowiekiem i zrobiłem sobie dzieci. Domowe projekty programistyczne zostały zastąpione przez klocki Lego i plac zabaw. I kiedy myślałem, że technicznie cofałem się w rozwoju dzieciaki pokazały mi rzeczy, o których powinien pamiętać każdy programista, od juniora do architekta. Chciałbym się z tobą tym wszystkim podzielić. Do dzieci zwykle łatwiej podchodzić z humorem więc tego też należy się spodziewać po tej prezentacji.


Krzysztof Seroka


Architekt aplikacji webowych w krakowskim oddziale SoftwareONE. Obecnie zajmuje się budowaniem aplikacji webowych na bazie mikroserwisów w oparciu o platformę Microsoft Azure. Pasjonat czystego kodu, testów automatycznych i ogólnie automatyzacji - z tego względu nie ukrywa swojej miłości do wiersza poleceń. Popołudniami z dziećmi rządzi na placach zabaw, rozwija nawet swój profil parentingowy, wieczorami wyżywa się technicznie zajmując się Azure, .NET Core i VIMem. https://chrisseroka.wordpress.com

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Kraków

GE Healthcare
Technology Company

Kraków
technologie:
R, Python, Java, AWS, Hadoop...
typ projektów:
Internal projects, products for clients
3 oferty pracy
 
Green Cell
firma produktowa

Kraków
technologie:
HTML5, PHP, MySQL, jQuery, AJAX...
typ projektów:
Własny produkt
2 oferty pracy
 
Forte_ Digital
Software House

Kraków
technologie:
JavaScript, Elasticsearch, React, Azure, .NET...
1 oferta pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events