Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

123 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Event:
123 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
29.01.2020 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Klub Prominent
Address:
Kamienna 17
Strona www:
Description:

Podczas 123 spotkania grupy naszymi gośćmi będą: Oskar Dudycz oraz Łukasz Marcinek. Oskar zaprezentuje nam jak zbudować aplikację .NET Core wykorzystującą EventSourcing w oparciu o Marten, natomiast Łukasz opowie nam o możliwościach integracji danych w chmurze jakie oferuje nam Azure Data Factory. Tematy jak zawsze niezwykle interesujące, więc zachęcamy do pozostania po spotkaniu i wymiany opinii oraz doświadczenia. Serdecznie zapraszamy.


"Event Sourcing w praktyce przy użyciu Marten"


Event Sourcing jest jak Nessie, każdy o nim słyszał, niewiele go widziało. Uważany jest (wg mnie niesłusznie) za trudny wzorzec architektoniczny, nadający się do specyficznych rozwiązań. W swoim wystąpieniu planuję pokazać, że wbrew potocznej opinii jest to dosyć prosty wzorzec dający duże możliwości, np. - lepsze zrozumienie domeny biznesowej, - elastyczność, - możliwość poruszania się w czasie, powrotu do specyficznego miejsca w systemie, - audotyowalność Zaprezentowane to zostanie na konkretnej aplikacji używającej Marten z .NET Core. Przyprawione to będzie dozą CQRS i DDD.


Oskar Dudycz


Lider techniczny, programista pragmatyk z natury, szef zespołu z upodobania do ludzi. Karierę zaczynał gdy StackOverflow nie istniał. Ostatnimi czasy najbardziej zainteresowany tematami Event Sourcing, Domain Driven Design, modularności oraz skalowalności.


http://oskar-dudycz.pl/


"Orkiestracja z Azure Data Factory"


Podczas prelekcji pokażę Wam jak w prosty sposób integrować dane w chmurze z wielu źródeł, przygotowywać je, transformować i analizować, a na końcu umieszczać wynik końcowy w kolejnym źródle danych.


Łukasz Marcinek


Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, lider techniczny w firmie SpyroSoft. Już od kilku dobrych lat czynnie związany z technologiami dotnet. Od jakiegoś czasu pasjonat chmury Azure.


https://lmarcinek.pl
Participants (1):

Profile of employers

Similar events