Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

243. WJUG

Event:
243. WJUG
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
22.01.2019 (tuesday)
Time:
18:15
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Wydział MIM UW
Address:
ul. Banacha 2
Agenda:
  • 18:15 - Dominik Przybysz - Secure Domain


Opis prelekcji:

"Cóż że jest najważniejszą częścią Twego kodu produkcyjnego, jeśli nie kod opisujący logikę domenową. Musimy go bronić i pielęgnować. Powiesz: ""No tak... Słyszałem o Portach i Adapterach, a także o Clean Architecture"". To jednak nie wystarczy. Sięgnijmy w głąb Twego kodu domenowego i uczyńmy go naprawdę czystym i bezpiecznym.

Na prezentacji opowiem o nazwach, typach, językach i technikach dostępnych w świecie JVMa, które pomogą nam uczynić kod domenowy lepszym i naprawdę czystym."

Description:

Serdecznie zapraszamy na 243. spotkanie Warszawa JUG, które odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18:15 w sali 3180 (2. piętro) Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Banacha 2.


Ogłoszenia:


* WJUG rozpoczał kampanię #call4people, w nadzieji do zachęcenia uczestników do zgłaszania nowych prezentacji. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp . Jeżeli potrzebujecie pomocy lub konsultacji - odezwijcie się do jednego z organizatorów podczas spotkania. Bardzo chętnie wam pomogą.


* Po spotkaniu idziemy na integrację do:

Pub Lolek, Rokitnicka 20, Pola Mokotowskie

Profile of employers

Similar events