Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

26 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Event:
26 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
01.07.2020 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Description:

Kolejna pierwsza środa miesiąca i po raz kolejny online - 1 lipca o godzinie 18:00 spotykamy się na Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku. Użyjemy Teamsów, a link do spotkania udostępnie tutaj na kilka dni przed nim.

---


Nasi prelegenci to jak zawsze wysoka półka - tym razem mamy przyjemność gościć Beatę Zalewę oraz Andrzeja Kokocińskiego. A poniżej nieco więcej szczegółów o czym nam opowiedzą.


---

Beata Zalewa


Temat: Boty w służbie ludzkości – praktyczny przepis, jak stworzyć bota konwersacyjnego na Azurze i zintegrować go z Teamsami


Opis: Chatboty to aplikacje, których zadaniem jest prowadzenie konwersacji w zastępstwie człowieka. W tych aplikacjach możemy wykorzystywać m.in. silniki do przetwarzanie języka naturalnego (NLP) oraz interfejs tekstowy lub głosowy.


Zadaniem chatbota jest automatyzacja powtarzalnych i przewidywalnych zadań i procesów. Chatboty pozwalają np. na automatyzację odpowiedzi na powtarzalne pytania. Wykorzystywane są na stronach internetowych, w komunikatorach takich jak Messenger, Teams, Skype, Telegram, WhatsApp, jako asystenci głosowi (Asystent Google, Amazon Alexa), ale także jako wirtualni asystenci sprzedażowi lub konsultanci.


Podczas tej sesji pokażę jak stworzyć bota konwersacyjnego i zintegrować go z Teamsami, aby stał się naszym pomocnikiem i udzielał odpowiedzi na najczęstsze pytania wysyłane do Nas za pomocą tej platformy.


---


Andrzej Kokociński


Temat: TBA


Opis: TBA


---


Spotkanie zakończymy sesją Q&A przy piwku, kawie itd. - tym razem niestety musicie sięgnąć po to, co macie zachomikowane w domu, w taką pogodę polecam uprzednio schłodzić cokolwiek macie :).


Serdeczne i gorące podziękowania należą się naszym partnerom - Elastic Cloud Solutions, Billennium oraz JetBrains!


Daję głowę, że poziom merytoryczny będzie wysoki, nie może Cię więc zabraknąć. Do zobaczenia!

Profile of employers

Similar events