Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

37 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Event:
37 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
09.06.2021 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Description:

Z delikatnym przesunięciem, bo dla odmiany drugiej środy miesiąca, zapraszamy na nasze czerwcowe spotkanie - 9go czerwca o godzinie 18:00, standardowo już na Teamsach (link do spoktania wkrótce).

---

Będziemy gościć dwóch prelegentów - Andrzeja Kokocińskiego i Mariusza Kędziorę. Obu Panów spora część z Was pewnie kojarzy, a poniżej nieco więcej o nich i o samych prezentacjach.

---

Andrzej Kokociński


Temat: Możliwości wykorzystania serwisów bezpieczeństwa w Azure oraz integracja ich z Twoimi serwisami u innych dostawców cloudowych oraz w on-prem.


Opis: Podczas sesji dowiesz się w jaki sposób można wykorzystać serwisy azure, aby zabezpieczyć swoje środowisko. Poruszę tematy takie jak wykorzystanie log analytics ,umiejscowienie w nim Azure sentinel, dodanie konektorów, analitykę widoków oraz jak dodatkowo zmodyfikować je dla własnych potrzeb, a także jak ten SIEM może pomoc w ochronie Twojego środowiska.


Bio: Od ponad 25 lat w branży IT. Odpowiedzialny za projekty doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe. Specjalista i architekt systemów Cloud-owych office 365, Azure jak również w on-prem takich jak Active Directory, Exchange System Center. MCT posiadający 10 letnie doświadczenie. Rozwiązania Chmurowe są dla niego narzędziem , które może pomóc w inwazyjności firmy. Kiedy nie pracuje występuje na konferencjach, meetupach albo dodaje coś na blogu.


---


Mariusz Kędziora


Temat: Innowacje zmienają świat – jak Microsoft pomaga developerom być innowacyjnymi!


Opis: Innowacje w świecie aplikacji i tworzenia oprogramowania pomagają nam zmieniać świat na lepszy. W Microsoft chcemy, aby programiści, którzy są głównym kołem napędowym tych zmian mieli dostęp do najlepszych narzędzi, wiedzy, systemów i wsparcia. Na sesji będziesz mógł zobaczyć jak to wsparcie wygląda w kontekście produktywności (np. narzędzi Visual Studio), współpracy między developerami i innymi grupami (np. w kontekście DevOps, GitHub, Azure DevOps i przyszłości tych narzędzi) oraz skalowaniu i możliwościach całej platformy (np. z Microsoft Azure na czele, ale również z innymi platformami/systemami). Dzięki temu to Ty będziesz miał możliwość przyspieszenia swojej kariery, ale również zmiany świata na lepsze!


---

Spotkanie zakończymy panelem dyskusyjnym, niestety wciąż musicie zaopatrzyć się na niego we własnym zakresie, a oprócz wiadomych trunków warto wziąc na niego otwarty umysł i wiadro pytań do naszych prelegentów.


Serdeczne i gorące podziękowania należą się naszym partnerom -

Billennium, Transition Technologies oraz JetBrains!

Participants (1):

Profile of employers

Similar events