Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

#45 Meetup ŁuczniczQA -

45-meetup-luczniczqa-bieg-do-jakosci-oraz-dlaczego-playwright
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
23.04.2024 (tuesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Huuuge Games
Address:
ul. Towarowa 36
Agenda:

1. Dlaczego Playwright?

Zastanawialiście się dlaczego wszyscy ostatnio mówią o Playwright w kontekście automatyzacji frontendu? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie poprzez porównanie względem Selenium. Opowiem z czego wynikają różnice w Playwright w różnych językach programowania na przykładzie implementacji w Pythonie. Pokażę też kilka tips & tricks, które bywają bardzo przydatne w codziennej pracy.


Maciej Kusz

Od 15 lat jako tester z czego ponad 10 lat z automatyzacją w Pythonie. Na koncie m.in. testowanie front endu, back endu, IoT/embedded oraz testy wydajności. Przeszedłem ścieżkę od testera manualnego po test leada, aby osiąść jako specjalista od automatyzacji. Po godzinach rozwijam bloga testermbyc.pl oraz bibliotekę mkdocs-publisher. Współorganizator ŚlonzaczQA i ConSelenium oraz prelegent m.in. na TestWarez. Prywatnie mąż, ojciec oraz zapalony majsterkowicz (DIY).2. Bieg do jakości: jak treningi sportowe przekładają się na pracę QA

Moim celem jest pokazanie, jak plan treningowy ma wiele wspólnego z planem rozwoju jakości w projekcie. Chcę zilustrować, jak pewne aspekty sportu mogą być przeniesione na codzienną pracę w projektach IT. Nie skupiam się tylko na konkretnych umiejętnościach, ale na ogólnym podejściu do treningu, które można zastosować do każdego aspektu naszej pracy.


Dariusz Duleba

QA z zamiłowaniem do automatyzacji od ponad 17 lat, prawie 4 lata pracy w Data Teamie w Huuugegames. W pracy stara się wprowadzać jakość w produkcie zaczynając od dobrej jakości testów. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci - niewyczerpane źródło inspiracji. Aktywnie stara się znaleźć czas na pływanie, rower i bieganie

Description:

W kwietniu nie zwalniamy meetupowego tempa i zapraszamy was serdecznie na #45 spotkanie ŁuczniczQA! Tym razem naszym gospodarzem będzie Huuuge Games. Start o godzinie 17:00 w siedzibie Huuuge Games w Bydgoszczy (Towarowa 36, Bydgoszcz). Tym razem będziemy mogli usłyszeć o "Biegu do jakości, czyli jak treningi sportowe przekładają się na pracę QA" oraz poznać odpowiedzieć na pytanie- "Dlaczego Playwright?". Standardowo po części wykładowej zapraszamy na część networkingową.

Profile of employers

Similar events