Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

45 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Event:
45 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
02.03.2022 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Legionowa 5
Address:
Legionowa 5
Description:

W pierwszą środę marca, a więc 2 III o godzinie 18:00 w Kawiarni Fama widzimy się na kolejnym spotkaniu i jak zwykle pogadamy sobie trochę o chmurach.

Dwójka prelegentów, których będziemy mieli przyjemność gościć łączą zarówno imiona jak i inicjały, będą to Łukasz Kałużny i Łukasz Kruszewski. Tematy opisy itd. w szczególach podam poniżej w niedalekiej przyszłości.


Łukasz Kruszewski

Temat: Od zera do (Azure)Bohatera.

Opis: Pokażę drogę wdrażania usług chmury Azure do systemów klienta, który z chmurą do tej pory nie miał za dużo wspólnego. Na przykładzie postaram się opowiedzieć co udało nam się do tej pory zrobić i na jakie problemy natrafiliśmy. Powiem trochę o architekturze skoncentrowanej na biznes oraz o tym jak szybko możemy wykorzystać Azura do osiągania wymiernych korzyści biznesowych.

BIO: W branży IT od ponad 13 lat. Z wykształcenia ekonomista, ze specjalnością zastosowań rozwiązań IT w ekonomii. Zaczynał jako tester oprogramowania, później pracował jako programista JAVA, specjalista baz danych, wdrożeniowiec systemów. Aktualnie związany z .Netem i coraz bardziej z Azurem. Na co dzień Senior .Net Engineer w firmie Spyrosoft. Pracował dla takich firm jak Compensa, Benefia, Interrisk, TowerGroup, AmTrust, Ecovadis i wielu innych zarówno w Polsce jak i w USA. Prywatnie zainteresowany kosmosem, astofizyką, literaturą, futurologią, psychologią i wieloma innymi (Sky is the limit)


Łukasz Kałużny

Temat: Zaczynamy z Azure Container Apps i DAPR

Opis: TBD

BIO: TBD

A skończymy przy wspólnym stole przy panelu dyskusyjnym.

Profile of employers

Similar events