Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

4Developers 2018

4developers-2018
Event:
4Developers 2018
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
09.04.2018 (monday)
Time:
09:00
Language:
Polish , English
Price:
Paid
City:
Place:
Sangate Hotel Airport
Address:
ul. Komitetu Obrony Robotników 32
Description:

4Developers to Festiwal Technologiczny - najbardziej interdyscyplinarne wydarzenie dla programistów w Polsce, a zarazem ogromne spotkanie polskiej społeczności IT! Tegoroczna edycja odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie.


Dla tych, którzy dowiedzieli się o 4Developers z serwisu Crossweb, mamy niespodziankę - 10% zniżki na wejściówki! Zarejestrujcie się z kodem: MP_crossweb10


Niemal 2500 programistów, studentów, managerów i rekruterów w jednym miejscu to doskonała okazja, by zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć horyzonty, nawiązać kontakty w branży i przede wszystkim świetnie się bawić!


Na Festiwalu w ciągu jednego dnia możecie wziąć udział w prezentacjach z różnych dziedzin IT - dostęp do wszystkich ścieżek jest otwarty, dzięki czemu możecie spróbować czegoś zupełnie nowego.


Przygotujcie się na solidną porcję wiedzy - w agendzie znajdziecie wykłady i warsztaty w ramach ścieżek: .NET, PHP, C++, JavaScript, Bottega IT Minds, Java, Business Relations & Soft Skills, Python, Front-end i Architektury Aplikacji. Oprócz tego szykuje się masa atrakcji i burzliwych dyskusji ;)


Zobaczcie, jak było rok temu! Obejrzyjcie relację:
Profile of employers

Similar events