pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

#5 spotkanie Serverless Wroclaw

Event:
#5 spotkanie Serverless Wroclaw
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
15.04.2019 (monday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
WedrowkiPub
Address:
Podwale 37/38
www:
Description:

Serdecznie zapraszamy wszystkich na piąte spotkanie Serverless Wroclaw, które odbędzie się 15/04/2019 w pubie Wędrówki!


Tym razem będziemy gościć 2 prelegentów:

  • Netflix 2.0 – budujemy globalną aplikację webową opartą o usługi serverless.

Podczas tej prezentacji zbudujemy, wykorzystując jedynie usługi typu serverless, aplikacje opartą o kilka regionów AWS – aplikacja będzie uruchomiona zarówno w serwerowniach w Europie jak i w serwerowniach w USA. Aplikacja ta, będzie automatycznie synchronizowała dane pomiędzy tymi lokalizacjami oraz, analogicznie do Netflixa będzie potrafiła automatycznie przekierować użytkownika do najbliższego regionu i w przypadku niedostępności jednego z nich, będzie automatycznie wykrywała taki fakt i zapobiegała niedostępności samej aplikacji. Wszystko to zbudujemy od zera w ciągu jednej godziny i to wszystko bez użycia żadnego serwera!


Tomasz Stachlewski - Starszy architekt systemów chmurowych w Amazon Web Services w Polsce. Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektur systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura. Doradza wielu wiodącym firmom (począwszy od startupów po korporacje) z różnych branż tj. IT, telekomunikacja, finanse i inne. Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów podczas których przekazuje w jaki sposób firmy powinny korzystać z chmury, jak powinna wyglądać ich droga z tradycyjnej infrastruktury do infrastruktury chmurowej, aby zmaksymalizować korzyści z tego płynące.


  • Serverless w Google Cloud - nie tylko funkcje

Serverless w Google Cloud to nie tylko funkcje. Podczas tej krótkiej prelekcji opowiem o najważniejszych usługach zbudowanych w konwencji serverless, również tych związanych z danymi. Zademonstruje najnowsze usługi, które pokażemy oficjalnie tuż przed meetupem podczas Cloud Next'19 w San Francisco.


Jakub Skuratowicz - Jest inżynierem danych i specjalizuje sie w narzedziach do masowego przetwarzania danych i ich wizualizacji. Od niedawna w Google Cloud gdzie wspiera sprzedaż i wdrożenia u Polskich klientów.


Do zobaczenia!

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events