Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

#59 Talk4Devs - Testy jednostkowe na wypasie | Scooby RAM, where are you?

Event:
#59 Talk4Devs
Event type:
Meetup
Category:
IT
Date:
23.01.2020 (thursday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Focus
Address:
EY
Registration:
Strona www:
Agenda:
  • 17:30 Rejestracja
  • 18:00 Powitanie
  • 18:10 Bartek Kuczyński - Przykłady, własności, mutacje, czyli testy jednostkowe na wypasie
  • 19:10 Przerwa
  • 19:20 Andrzej Grzesik - Scooby RAM, where are you? (PL)
  • 20:10 Networking
Description:

Bartek Kuczyński - Przykłady, własności, mutacje, czyli testy jednostkowe na wypasie


Każdy z nas pisze testy jednostkowe (jak metryki są czerwone). Każdy z nas stosuje TDD (Trudno, Działamy Dalej). Każdy chciałby jakoś uprościć ten proces, by nie tracić czasu na "rzeczy nieważne". By to osiągnąć, należy głębiej sięgnąć do worka z narzędziami. W czasie prelekcji opowiem o różnych podejściach do testów jednostkowych. O tym, jak wykorzystać narzędzia, by usprawnić pracę. Oraz o tym, że TDD nie jest idealnym rozwiązaniem, ale na razie nie mamy lepszego.


Andrzej Grzesik - Scooby RAM, where are you? (PL)


Java, the runtime, likes memory. And it is also a fact well known to those who know it well, that subtle differences in code, result in drastic changes to applications memory and runtime profiles. I'll take you through the memory lane part of my work, and show how do I approach analysis, problems and troubleshooting. Tools, what information can they surface, and how to navigate back to the code. Techniques and libraries, how do they affect what the application does. Feel invited if you believe troubleshooting memory in Java is "magic", or "only tuning the GC can save us".


Bartek Kuczyński


Programista, architekt z doskoku, standardowy nerd i posiadacz brody. Od 15 lat zawodowo zajmujący się psuciem oprogramowania w różnych instytucjach finansowych. Obecnie miesza elixiry i uczy czarnej magii (czytaj JPA).


Andrzej Grzesik


Fan systemów rozproszonych we wszystkich kształtach i formach. Koduje od 8 roku życia uwielbia prostotę i continuous delivery. Chociaż pisał w wielu językach, preferuje JVM. Ponieważ „większość problemów z oprogramowaniem to problemy ludzi”, porusza społeczności, organizuje i przemawia na konferencjach (dumny z bycia Rockstar JavaONE!). Pasjonuje go wszystkie dane, ponieważ nauka! W wolnym czasie ... jazda na rowerze, fotografia i książki. Jest mistrzem Java!

Obecnie doskonale się bawi budując systemy w Revolucie.


Live stream - facebook.com/JlabsSoftwareSpecialists

Profile of employers

Similar events