Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

77. Spotkanie: .NET Core Tour

Event:
77. Spotkanie: .NET Core Tour
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
06.06.2017 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
WMiI – Sala S3
Address:
Chopina 12/18
Description:
  • Łukasz Pyrzyk - .NET Core w 2017
Abstrakt:
Co nowego w świecie .NETU? Czym Microsoft i community chce nas zaskoczyć w tym roku? W prezentacji opowiem o tym jak aktualnie wygląda architektura .NET, czym jest .NET Standard oraz wspomnę o nadchodzących nowościach, takich jak Span, ArrayBuffer czy ValueTask i inne.

BIO:
Na co dzień pracuję we wrocławskim oddziale firmy Ryanair, gdzie pełnię stanowisko Software Developer'a. Jestem wielkim fanem wydajności oraz zabawy bajtami. Czasem twittuję pod @lukaszpyrzyk i piszę bloga pod adresem http://pyrzyk.net.

  • Piotr Gankiewicz - .NET Core w praktyce
Abstrakt:
Jak zacząć pracę z platformą .NET Core? Czym się różni ASP.NET Core od jego starszego brata? Na co możemy sobie pozwolić, a na co (jeszcze) nie? Jak budować, testować oraz wdrażać aplikacje? Na te oraz inne pytania odpowiem w trakcie "live demo" poświęconego praktycznemu zastosowaniu .NET Core.
BIO:
Inżynier oraz architekt oprogramowania, współzałożyciel turkusowej organizacji Noordwind, kontrybutor open source, blogger, szkoleniowiec, miłośnik DDD oraz systemów rozproszonych.
W dużym skrócie - Full Stack + DevOps developer.

Rejestracja

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca (wtorek) o godzinie 18:00 w SALI S3 na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK (ul. Chopina 12/18) . Wstęp na wykład jest wolny. Rejestracja odbywa się poprzez stronę wydarzenia na Facebook.

Losowanie

Dzięki naszemu stałemu sponsorowi firmie JetBrains na spotkaniu, prelegenci otrzymują wybrane narzędzie JetBrains a wśród obecnych i zarejestrowanych (na Facebook) wylosowana zostanie roczna, indywidualna licencja na dowolny produkt z JetBrains Toolbox.

After Party

Po spotkaniu dla chętnych możliwość rozmowy w mniej oficjalnej formie w jednym z toruńskich pubów. Zapraszamy!
Participants (1):

Profile of employers

Similar events