Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

92. Czwartek Social Media w Łodzi

92-czwartek-social-media-w-lodzi
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
16.11.2023 (thursday)
Time:
19:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Niebostan
Address:
ul. Piotrkowska 17
Strona www:
Description:

Czwartkowicze!

Zapraszamy na 92. spotkanie w Łodzi! Na scenie wystapią:


Michał Sadowski, CEO & Founder, Brand24

Założyciel Brand24 - narzędzia zajmującego się monitoringiem marek w Internecie używanego przez 4000+ klientów z ponad 150 krajów. Mentor w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. W wolnym czasie skromny muzyk i fotograf.


Rafał Szymański, Konsultant Social Selling z wykorzystaniem LinkedIn.

Ekspert digital marketingu z doświadczeniem w budowaniu działów marketingu w firmach takich jak Sanofi, Roche i Philips czy 3M gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż elektroniczną w 47 krajach. Pionier w wdrażaniu LinkedIn Sales Navigator na skalę korporacyjną, obecnie zajmuje się jego implementacją w firmach B2B. Współzałożyciel firmy specjalizującej się w leadach sprzedażowych B2B i automatyzacji w Social Media. Laureat wielu nagród marketingowych, w tym Effie i Golden Arrow, oraz wielokrotny zdobywca podium na konferencji I Love Marketing & Technology.


Wojtek Kardyś, Ekspert ds. Komunikacji Internetowej i Social Media

Wojtek Kardyś to ekspert w dziedzinie komunikacji internetowej, social mediów, digital marketingu, e-PR oraz personal brandingu. Jego życie to pasjonująca podróż przez świat social mediowej komunikacji, która uczyniła go czołowym mówcą konferencyjnym w tym temacie

Zaczynał od klasycznego PR-u i reklamy by w 2017 roku założyć swoją agencję, która pomaga firmom kształtować ich obecność online i strategie marketingowe. W ciągu lat przekształcił się w cenionego konsultanta digital-marketingowego, szkoleniowca oraz content kreatora.

Specjalizuje się w marketingu influencerskim, strategiach i kryzysach social mediowych, video contencie oraz szeroko rozumianej komunikacji internetowej. Szkoli z LinkedIN (zajął 6 miejsce w Polsce w rankingu Linkfluencers), Twittera/X, Facebooka oraz z Instagramu. Wykładowca na dwóch uczelniach wyższych,WH AGH w Krakowie oraz Akademii Leona Kozmińskiego w Warszawie.

Jego znaczący wkład w rozwijanie przestrzeni cyfrowej został doceniony przez Komisję Europejską, która w 2022 roku mianowała go Ambasadorem Cyfrowym UE w Polsce.

Zdobywca wielu nagród branżowych (min: Złote Spinacze, Złoty Listek CSR, EB STARS, Siłą Przyciągania, nominacja do Kampani Społecznej Roku 2017) oraz mówca na Ted Talks.

Pracuje z takimi klientami jak Biedronka, JYSK Polska, DHL, Grupa Raben, Velo Bank, Grupa Żywiec, Komisja Europejska w Warszawie, Coca-Cola HBC, OPPO, Provident Polska i wiele innych.


Kamil Porembiński, CEO Don't Exists Sp z o.o.

Kamil zajmuję się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez jego klientów. Prowadzi kompleksowe szkolenia oraz świadczy konsulting. Tłumaczy IT na prosty i przyjemny język. Jest dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT.

Swoje baterie ładuje, podziwiając piękno otaczającego go świata. To właśnie z potrzeby docenienia tego, co piękne i ważne zajął się fotografią, podróżowaniem, żeglowaniem, nurkowaniem i… lataniem samolotem.


Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;).

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Wstęp jest darmowy.

Zwierzęta również są mile widziane w lokalu.

Biorąc udział akceptujesz ryzyko związane z COVID-19, w tym możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia. Udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.

Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie "gdzieś z brzegu".


Organizatorzy:

Daniel Baradziej

Mikołaj Smuga

Profile of employers

Similar events