pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

ALE! Kraków

Event:
ALE! Kraków
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
12.06.2019 (wednesday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Klub RE
Address:
ul. Świętego Krzyża 4
www:
Description:

Tym razem zapraszamy Was na prezentację Daniela Kaszuby, inspirowaną Porozumieniem bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga.


Codziennie uczestniczymy w sytuacjach, w czasie których słyszymy trudne dla nas komunikaty. Niezależnie od tego, czy rzecz dotyczy życia prywatnego czy zawodowego, sposób w jaki reagujemy bazuje na takim samym modelu. Zasadniczo ograniczamy się do czterech reakcji - dwie z nich pomagają nam w budowaniu satysfakcjonujących relacji a dwie pozostałe nam to utrudniają - niestety większość z nas ma doskonale wytrenowane te ostatnie. Podczas spotkania dowiecie się dlaczego tak trudno jest nam reagować w sposób, który sprzyja budowaniu głębokich, satysfakcjonujących relacji i być może znajdziecie sposób, aby łatwiej radzić sobie w trudnych sytuacjach w przyszłości. Jedno jest pewne - takie sytuacje na pewno będą nam się przydarzać :)


BIO prezentera:

33 lata na planecie Ziemia. 7 lat w IT. 4 lata jako Scrum Master. 1 rok w Krakowie w William Hill. Wcześniej 13 lat w Poznaniu. A dodatkowo 3 lata z Porozumieniem bez Przemocy. Tak w największym skrócie wygląda moja dotychczasowa droga.

W życiu nic nie ekscytuje mnie tak bardzo jak budowanie relacji z ludźmi. Uwielbiam rozmawiać, spędzać czas, bawić się i odpoczywać. Jak wielu z nas, nie wychowałem się w rodzinie, w której komunikacja miałaby wiele wspólnego z podręcznikami do psychologii. W związku z tym, moja nauka relacji międzyludzkich przebiegła w sposób dosyć burzliwy, jednocześnie dając mi przestrzeń do pogłębionej edukacji. Obecnie bardzo lubię się dzielić tym, czego nauczyłem się przez te wszystkie lata zarówno w warunkach uniwersyteckich - ukończyłem studia podyplomowe z Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas - oraz na wszelakie inne sposoby. Kawałkiem tej drogi chciałbym podzielić się w czasie najbliższego spotkania w ramach ALE! Kraków.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Kraków

NOVOMATIC Technologies Poland
firma technologiczna

Kraków
technologie:
,
5 ofert pracy
 
Tagvenue
StartUp

Kraków
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Similar events