Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Azuronet - Warsaw .NET & Azure Meetup #3

Event:
Azuronet - Warsaw .NET & Azure Meetup #3
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
15.10.2019 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Startberry
Address:
Grochowska 306/308
Agenda:
  • 18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
  • 18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
  • 18:30 - 19:10 Technologia + AI = przyszłość naszej edukacji, pracy i życia - Mariusz Kędziora
  • 19:10 - 19:50 Istio – Kubernetes na sterydach - Roman Głogowski
  • 19:50 - 20:30 How to migrate 10000 VMs to Microsoft Azure - Mariusz Ferdyn
  • 20:10 Zakończenie i networking
Description:

Zapraszamy na wydarzenie Azuronet - Warsaw .NET & Azure Meetup #3, które odbędzie się już 15 października 2019 o godzinie 18:00 w Startberry.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii: .NET, Azure, AI, Machine Learning, Data Science, Xamarin, DevOps.


PIZZA dla wszystkich uczestników.


OPIS PREZENTACJI


Technologia + AI = przyszłość naszej edukacji, pracy i życia - Mariusz Kędziora

Opis:

Jesteśmy pierwszym pokoleniem ludzi mądrych na tyle, aby zbudować inteligentne maszyny… I pierwszym pokoleniem głupim na tyle, aby to faktycznie zrobić ;) . Dla kolejnego pokolenia współistnienie na Ziemi z maszynami mądrzejszymi od nas nie będzie niczym szczególnym. Jak te technologie wpłyną na naszą edukację, pracę i życie? Dużo zależy od nas samych i dlatego na tej sesji opowiem Ci jak (z mojego punktu widzenia) możesz mieć duży wpływ na siebie, swoją pracę za 10 lat, edukację dzieci oraz przyszłość nas wszystkich.


How to migrate 10000 VMs to Microsoft Azure - Mariusz Ferdyn

Opis:

This session provides best practice and tools that can be used to massive migrate existing VMs from On-premise to Microsoft Azure. Real scenario based on consultancy that has been done for one of the biggest company. The time is now to move to Microsoft Azure. Come and see how you can accelerate workload migrations to Azure and how to use provided generally free tools.


PRELEGENCI


Mariusz Kędziora

CEE App Innovation Lead w Microsoft.

Od 12 lat pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat jako Ewangelista w dziale Nowych Technologii (DX), przez 3 lata jako Technical Account Manager w dziale Microsoft Services, a obecnie jako App Innovation Lead na region CEE (Europy Środkowo-Wschodniej).

Odpowiedzialny za powstawanie innowacyjnych aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii (AI, Cloud, IoT). Wspiera swoimi działaniami i wiedzą zarówno wewnętrznie pracowników Microsoft jak i zewnętrznie Klientów oraz Partnerów w 32 krajach Europy.

Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował 6 lat w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (na kierunku Automatyka i Robotyka).

Pasjonat nowych technologii (tych z przyszłości) oraz gadżetów technologicznych. Prowadzi firmowego bloga ewangelista.IT, na którym wyjaśnia prostym językiem trudne tematy świata IT. Występował na ponad 100 konferencjach i dotarł do ponad[masked] uczestników, nagrał ponad 100 webcastów, które obejrzało ponad 250 tys. osób.


Roman Głogowski

Solution Architekt w Banku Millennium, developer oraz olbrzymi fan .NET Core. Uwielbia wszystko co związane z wzorcami projektowymi, dobrymi praktykami oraz problemami związanymi z monitorowaniem aplikacji.


Mariusz Ferdyn (Microsoft MVP Reconnect)

W świecie IT od ponad 20 lat. Początkowo jako współpracownik periodyków Bajtek i Commodore & Amiga, poprzez giełdę na Grzybowskiej, aż po korporacje IT. Od 2000 roku cały czas związany z technologią Microsoftu, pełnił role Technical Learning Guide podczas największych konferencji Microsoft w USA - Teched i Ignite.


SPONSORZY

Sponsor Złoty: Bank Millennium

Partner: Microsoft (www.microsoft.com)


SOCIAL MEDIA

Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/Azuronet-NET-Azure-Meetup/

Facebook: https://www.facebook.com/azuronet/


KONTAKT

E-mail: [email protected]
Profile of employers

Similar events