Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

[BIA] Azure Workshops #4 - ARM with Michał Furmankiewicz & MichałSmereczyński

Event:
[BIA] Azure Workshops #4 - ARM with Michał Furmankiewicz & MichałSmereczyński
Event type:
Workshops
Category:
IT
Topic:
Date:
10.08.2019 (saturday)
Time:
09:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Białostocki Park Naukowo Technologiczny
Address:
ul. Żurawia 71
Description:

Zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku. Ich tematem będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je znani i lubiani - Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Warsztaty odbędą się 10 sierpnia, w sobotę i rozpoczną się o godzinie 9:00. Potrwają około 8h wliczając przerwy, w tym około półgodzinną na zjedzenie posiłku.

Na warsztatach oprócz góry przydatnych informacji i dobrej zabawy ogarniemy coś do picia i jedzenia byście nie musieli się o nic martwić i w spokoju zająć się chłonięciem wiedzy.


Prowadzących chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Obaj Panowie mają ogromne doświadczenie z Azurem.

----

Michał Furmankiewicz

----

Michał pracuje jako Head of Consulting w Chmurowisku i odpowiada za cały consulting w ramach projektów doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych.

Przez 11 lat pracował w Microsoft, gdzie ostatnie 4 poświęcił tylko i wyłącznie rozwiązaniom Chmurowym piastując rolę Architekta Rozwiązań Chmurowych dla wielu firm w Polsce.

Stara się rozumieć biznesowe aspekty technologii i szukać motywacji, które pozwalają uruchamiać duże projekty migracyjne czy innowacyjne.

Lubi nowe technologie i stara się je wykorzystać w realnym biznesie. Chmurę postrzega jako narzędzie, które może pomóc w transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu cloudarchitects.pl. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i bawi się technologią w ramach rozrywki umysłowej. Tylko dla siebie i dla zabawy

----

Michał Smereczyński

----

Microsoft MVP w kategorii Microsoft Azure. Wiceprezes EntropyGuru. Azure Architect, konsultant i Cloud Solution Provider. Ewangelista rozwiązań Open Source i interoperacyjności.

----


Tytuł: Azure Workshops #4 - ARM


ARMowały dwa Michały...


Resztę musisz sobie dokończyć, ale jeśli chcesz zobaczyć jak działa ARM, jak się go pisze, jak używać funkcji i jak w tym się nie pogubić to wpadaj. potrzebujesz dowolny sprzęt, dowolny edytor tekstu (ale kochamy VS Code). Przyda Ci się subskrybcja Azure, ale w razie czego dostarczy Ci ją MVP

Profile of employers

Similar events