Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Cloud4it Group #2 - Wrocław

Event:
Cloud4it Group #2 - Wrocław
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
11.09.2018 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin"
Address:
Stanisława Dubois 33- 35a
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - 18:10 Krzysztof Szwedo, Piotr Rogla - Wprowadzenie


  • 18:15 - 19:15 Tomasz Stachlewski

Serverless & Sztuczna Inteligencja – czyli jak szybko budować nowoczesne aplikacje w oparciu o chmurę obliczeniowa


Podczas tej sesji przekonamy się czy niecała godzina wystarczy, aby utworzyć od zera niebanalną chmurową aplikację. Aplikacje, która będzie w pełni skalowalna, będzie wysokiej dostępności, będzie składała się z niezależnych mikrousług, nierelacyjnej bazy danych, będzie wykorzystała takie elementy Sztucznej Inteligencji jak konwersja tekstu na mowę, analiza obrazów i z którą na końcu będziemy w stanie porozumieć się za pomocą głosu. A wszystko to z pomocą usług Serverless!


Bio: Tomasz, starszy architekt systemów chmurowych w Amazon Web Services. Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektur systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura. Doradza wielu wiodącym firmom (począwszy od startupów po korporacje) z różnych branż tj. IT, telekomunikacja, finanse i inne. Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów podczas których przekazuje w jaki sposób firmy powinny korzystać z chmury, jak powinna wyglądać ich droga z tradycyjnej infrastruktury do infrastruktury chmurowej, aby zmaksymalizować korzyści z tego płynące.


  • 19:20 - 20:30 Michał Furmankiewicz

Bezpieczeństwo w chmurze! Wszyscy o tym mówią, mało komu się chcę zgłębić temat


W czasie sesji zobaczymy nie tylko to, jak Azure jest zbudowany na niskim poziomie by separować klientów od siebie, ale również zobaczymy jakich usług użyć i dlaczego, by zabezpieczyć dostarczane w chmurze rozwiązania. Sesja poglądowa z lotu ptaka, po której zobaczysz, czym dysponujesz w Azure.


Bio: Michał od 4 lat jedyne co robi, to zabawy w chmurę. Na co dzień rozwija firmę Chmurowisko (http://chmurowisko.pl/), dba o architekturę rozwiązań i pokazuje klientom pełen świat możliwości. Lubi nowe technologie i stara się je wykorzystać w realnym biznesie. Chmurę postrzega jako narzędzie, które może pomóc w transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu http://architektwchmurze.pl (http://architektwchmurze.pl/). Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i pisze kod. Tylko dla siebie i dla zabawy.


  • 20:30 - 21:00 Networking

Catering: pizza i napoje (w tym piwko!)


Description:

Zapraszamy na drugie MEGA spotkanie w ramach Cloud4it Group wszystkich miłośników chmury publicznej i nie tylko!


Nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu! Dwie prelekcje z obszaru chmurowego AWS i Azure.


Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy Cloud4it Group


Participants (1):

Profile of employers

Similar events