Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Code Europe Wrocław 2018

Event:
Code Europe Wrocław 2018
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
26.04.2018 (thursday)
Time:
09:00
Language:
Polish , English
Price:
Paid
City:
Place:
Hala Stulecia
Address:
ul. Wystawowa 1
Description:

Code Europe Wrocław | Największa konferencja programistyczna w Polsce


Już 26 kwietnia Wrocław stanie się stolicą branży IT


Ponad 150 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Booking.com, Docker Inc., Elastic, Eventbrite, ForgeRock, Google, IBM, Intel, JetBrains, Microsoft, Nokia Bell Labs, Red Hat, Salesforce, SAP, Trivago - już 24 kwietnia podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe we Wrocławiu. Organizatorzy przygotowali aż 11 ścieżek tematycznych. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?


Po raz pierwszy w Polsce, na konferencji programistycznej Code Europe we Wrocławiu, swoją wiedzą podzielą się światowej klasy specjaliści z branży IT:

  • Michael Johansen z NASA, na co dzień tworzy technologie wykorzystywane w badaniach kosmicznych i misji na Marsa. Posłuchaj inspirującego wykładu “Reaching for New Heights - The Past, Present, and Future of NASA's Space Exploration” i porozmawiaj w twórcą najnowszych kosmicznych technologii.
  • Scott Jenson z Google, od 25 lat specjalizuje się w UX i zarządzaniu strategicznym, opowie o przyszłości internetu rzeczy w prelekcji - “The Future IoT: Building Better Legos”. Spotkanie rzuci nowe spojrzenie na rozwiązania IoT, które przydadzą się nam tu i teraz.
  • Andrew Godwin z Eventbrite, prywatnie - zapalony pilot, a zawodowo - developer Django, poprowadzi wykład “Distributed Failure: Learning From Aviation”. To spotkanie dla tych, którzy chcą budować lepsze, szybsze i niezawodne systemy i mikroserwisy.
  • Frans Rosén, drugi na liście Hackread wśród dziesięciu najsłynniejszych Bug Bounty Hunters wszech czasów. Od lat zajmuje się tematyką bezpieczeństwa, przede wszystkim usług sieciowych. Zainspiruj się prelekcją “Attacking Modern Web Technologies” i przekonaj się, że protokoły i polityki bezpieczeństwa, które znasz, wcale nie są takie bezpieczne.
  • Odin Holmes, od ponad 15 lat programuje systemy wbudowane i podzieli się z uczestnikami konferencji Code Europe najnowszą wiedzą podczas wykładu “A possible future for embedded”.


Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe we Wrocławiu:

  • 11 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture, Digital Transformation Solutions, Future & Inspire, Gamedev, IoT & Mobile Hardware, Java & Scala, Programming languages, Security & Testing, Tomorrow Web
  • 150 światowej klasy prelegentów


Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już 4 edycja Code Europe, tym razem odbędzie się w 4 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i po raz pierwszy - w Poznaniu. Jesienią w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i tysiące programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.


Kiedy i gdzie zapraszamy?

Warszawa, 24 kwietnia, PGE Narodowy

Wrocław, 26 kwietnia, Hala Stulecia

Kraków, 8 maja, ICE Kraków Congress Centre

Poznań, 12 czerwca, MTP


Profile of employers

Similar events