Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

C_tech #10 - Przegląd front-endów / Kariera programisty v2.1

Event:
C_tech #10 - Przegląd front-endów / Kariera programisty v2.1
Event type:
Meetup
Category:
IT
Date:
20.02.2020 (thursday) - 21.02.2020 (friday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Connectis_
Address:
Młyńska 23
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 – 19:00 - Mateusz Chrzonstowski - Subiektywny przegląd front-endów
  • 19:15 - 20:15 - Cezary Walenciuk - Kariera programisty v2.1 : jak rozpocząć i co dalej?
  • 20:15 – 21:15 Networking & Pizza


Description:

Zapraszamy na #10 spotkanie w ramach grupy C_tech!


Na wszystkich gości czeka kawa z naszej wewnętrznej kawiarni, zimne piwko oraz gorąca pizza.


Na meetupie do wygrania roczna, indywidualna licencja JetBrains!


Mateusz Chrzonstowski - Subiektywny przegląd front-endów


"Nowy dzień, nowy framework". Jak żyć? Jestem jedną z osób, śledzących front-endy i pragnę podzielić się swoimi obserwacjami. Zarówno mający na ten temat własne przemyślenia jak i oczekujący "pigułki", dającej im pewien ogląd sytuacji, powinni znaleźć tutaj coś dla siebie. Jacy są główni gracze, jeśli chodzi o front-end? Co jest bardziej popularne? React? Vue? Czy jest jakaś nadzieja na wspólny kod, niezależny od użytych frameworków? Jakie są trendy i przyszłość JS-a? Czego możemy się spodziewać w 2020 roku? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w rozrywkowej formie.


Mateusz Chrzonstowski - pomagam ludziom osiągać lepsze efekty, wytwarzając oprogramowanie oraz dzieląc się wiedzą o tym, jak należy programować. Łączę inżynierskie spojrzenie z uśmiechem i dostrzeganiem pierwiastka ludzkiego w sofcie. Początkowo nastawiony na front-end, ostatnie lata w obszarze integracji systemów, a tak naprawdę inżynier oprogramowania i programista full-stack. Od 2013 roku zarabiam na życie kodem. Dodatkowo, uczę tego innych (szkolenia, Udemy). Występuję podczas meetupów, targów i konferencji. Oprócz programowania i dzielenia się wiedzą, pasjonuję się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm.


Cezary Walenciuk - Kariera programisty v2.1 : jak rozpocząć i co dalej?


Opowiem Tobie jak odkryłem, że programowanie to nie tylko pisanie kodu. Opowiem Tobie jakie umiejętności musiałem zdobyć by ustabilizować karierę . Początki nie były łatwe. Mając skończone studia inżynierskie przyjeżdżam do Warszawy i mierzę się z rzeczywistością tego, że wszystko co się nauczyłem do tej pory to bardzo mało. Kariera programisty jest ciekawym kąskiem tylko jak postawić ten pierwszy krok w swojej karierze? Dodatkowo rodzi się bardzo trudne pytanie : co dalej... Na co trzeba się przygotować by wygrać tą rzeczywistą bitwę i poczuć, że to zwycięstwo nam się należało? Dowiesz się na mojej prezentacji. :)


Cezary Walenciuk - od 7 lat pracuje jako programista. Po godzinach prowadzi on bloga o przemawianiu i programowaniu. Od 5 lat przemawia jako prelegent i w klubach Toastmasters. Twórca grupy Ninja Speakers, którą misją jest szkolić ludzi z dziedziny autoprezentacji. Hobbistycznie przebiera się w różne postacie na wydarzeniach fantastyki.

Participants (1):

Profile of employers

Similar events