Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

C_tech #14 Convey

Event:
C_tech #14 Convey
Event type:
Meetup
Category:
IT
Date:
30.10.2019 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Connectis_
Address:
Al. Jerozolimskie 96
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 – 19:00 - Convey - prosty przepis na mikroserwisy / Piotr Gankiewicz & Dariusz Pawlukiewicz


  • 19:15 - 20:15 - Wszechświat pełen zdarzeń / Krzysztof Owsiany


  • 20:15 – 21:15 Networking & Pizza


Description:

Zapraszamy na #14 spotkanie w ramach grupy C_tech! :)


Na wszystkich gości czeka kawa z naszej wewnętrznej kawiarni, woda, zimne piwo oraz gorąca pizza.


Na meetupie do wygrania roczna, indywidualna licencja JetBrains!Convey - prosty przepis na mikroserwisy / Piotr Gankiewicz & Dariusz Pawlukiewicz


Systemy rozproszone od ostatnich lat znów zyskują na popularności, a wszechobecne narzędzia związane z szeroko pojętą infrastrukturą, wdrożeniem czy orkiestracją usług pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Z czym jednak musi się zmierzyć programista, aby stworzyć swój własny mikroserwis, a następnie zintegrować go z pozostałymi aplikacjami? Czy ekosystem platformy .NET Core jest wystarczająco przyjazny i bogaty w biblioteki wspomagające rozwój takiej architektury? Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi w trakcie prezentacji.


Piotr Gankiewicz - Microsoft MVP, trener Bottega IT Minds, a na co dzień inżynier oprogramowania rozwijający klienta sieci Ethereum Blockchain w Nethermind. Zwolennik Domain Driven Design, CQRS oraz systemów rozproszonych. Kontrybutor open source i prelegent na konferencjach branżowych. Współtwórca platformy DevMentors.io.


Dariusz Pawlukiewicz - absolwent wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej. Miłośnik języka C# oraz platformy .NET Core. Entuzjasta DDD, CQRS oraz wszelkich zagadnień związanych z systemami rozproszonymi. Jeden z członków DevMentors.io. Microsoft MVP. Trener Bottega IT Minds. Współorganizator meetupu C_tech. Aktualnie pracuje jako Full Stack Developer w firmie Connectis_.Wszechświat pełen zdarzeń / Krzysztof Owsiany


Wszędzie są zdarzenia, reagujemy na nie, reagują na nie budowane przez Nas systemy. Jak wykorzystać zdarzenia do odkrywania wiedzy, procesów biznesowych. Czym jest Event Storming z podziałem na BigPicture i DesignLevel? Gdzie można go używać? Jak używać? Co daje nam używanie tej techniki? Czy zawsze potrzebujemy grupy by stosować? Porady dla prowadzących warsztat. Co to jest Event Modeling i jak wygląda/ Czy warto robić Event Storming samemu? A może zdalnie? Jak to można zrobić w domu? Na te i inne pytania zamierzam odpowiedzieć na mojej prezentacji.


Krzysztof Owsiany - jako dzieciak zakochałem się w programowaniu, a było to już ponad ćwierć wieku temu. Od tego czasu miałem wiele różnych związków językowo-technologicznych. Obecnie najmocniej rozwijam się w obszarach .NET w powiązaniu z DDD, Event Storming’iem, Clean Code, TDD. Continuous Development - tak można nazwać pasjonata IT dlatego ciągle się rozwijam i uwielbiam poznawać nowe technologie. Wyszedłem też do ludzi i występuję na różnych Polskich konferencjach meetup-ach, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Wiele wyjazdów na konferencję wyzwoliło we mnie chęć nagrywania podcastu After.conf. Nieco wcześniej powstał mój blog MrDev.pl. Poprowadziłem też kilkukrotnie devWarsztaty, co było bardzo pouczającym doświadczeniem.

Profile of employers

Similar events