Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Czwartki z programowaniem: Jak zacząć się uczyć Cybersecurity?

Event:
Czwartki z programowaniem: Jak zacząć się uczyć Cybersecurity?
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
03.03.2022 (thursday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Strona www:
Description:

W ramach akcji Podaj dalej programowanie organizujemy cykl wykładów przy współpracy z samorządami warszawskich uczelni SGH i UW. Do eventu zostali zaproszeni programiści i entuzjaści programowania, którzy podzielą się wiedzą i najlepszymi praktykami."Jak zacząć się uczyć Cybersecurity?"

Rosnąca popularność jak i świadomość potrzeby zdobywania wiedzy z zakresu cyber security jest budzącym nadzieje trendem. Często przed osobami, które dopiero wchodzą w ten świat pojawia się problem - od czego właściwie powinienem zacząć? Certyfikacje? Kursy? Własne laboratorium jak u Dextera? Zapraszam na wykład, gdzie poruszymy wszystkie z wymienionych powyżej tematów. Uczestnicy otrzymają również kondensat z poszukiwań materiałów w sieci.


Prelegent: Wojciech Ciemski

Entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu. Autor bloga SecurityBezTabu.pl. Posiada bogate doświadczenie jako administrator utrzymania systemów, głównie Linux. Audytor wew. SZBI wg ISO27001. Wieloletni praktyk. Dzięki doświadczeniu we wsparciu użytkownika końcowego potrafi zrozumieć jego potrzeby i czyhające na niego niebezpieczeństwa w świecie IT. Nieustannie podnosi kwalifikacje. Obecnie ugruntowuje swoją wiedzę na WWSI.Zapraszamy!

Participants (1):

Profile of employers

Similar events