Crossweb
<< Return to the events list
This event has already taken place. Check upcoming events

Dialog Możliwości #3

Event:
Dialog Możliwości #3
Event type:
Meetup
Topic:
Date:
12.01.2017 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Laboratorium Biznesów Kreatywnych
Address:
Hagera 41
Facebook:
Description:
Ideą projekt jest "od pasji do biznesu" Czyli jak przekuć swoją wizję, pasję w sposób na życie. Chcemy przekazać wiedzę w jaki sposób można z powodzeniem rozwijać swoją przedsiębiorczość i jak odnaleźć się na rynku tworząc i rozwijając swoją markę.
Podczas Dialog Możliwości nasi goście opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes. Dzieląc się swoim doświadczeniem w trakcie swoich wystąpień oraz uczestnicząc we wspólnej dyskusji z publicznością.
Dialog Możliwośći to także doskonały czas i przestrzeń do budowania relacji z innymi uczestnikami.
Swoimi doświadczeniami i inspiracjami podzielą się z nami:
  • Dorota Mastalska – Mistrzyni networkingu, twórca organizacji dla przedsiębiorców Arena Biznesu oraz Skrzydła Sukcesu – ogólnopolskich konferencji networkingowych. Od 2008 roku w eventach Doroty wzięło udział ponad 22 000 przedsiębiorców. Jej pasją jest łączenie ludzi i rozwijanie społeczności przedsiębiorców, którzy ze sobą współpracują zamiast konkurować szerząc ideę networkingu. Współpracuje z właścicielami firm w Polsce i na Ukrainie. Jej motto: "Jeśli twierdzisz, że potrafisz – masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz – też masz rację".
  • Adam Radzimski Absolwent Samorząd Studencki Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Pracował w pracowniach Kwkpromes Roberta Koniecznego w Katowicach i Coltart Earley Architecturel w Glasgow, gdzie uczestniczył w wielu prestiżowych projektach m.in. przy Najlepszym Budynku Świata 2016 – Muzeum Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. Właściciel pracowni architektonicznej BAAR. Zaliczony do czołowych polskich architektów młodego pokolenia przez branżowy magazyn Property Design.W 2016 roku został uznany najlepszym Młodym Twórcą architektury na Śląsku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego. Od 2014 roku współorganizator największych w Polsce warsztatów architektonicznych dla dzieci ARCHIKIDS Katowice, które zostały w 2016 roku najlepszą inicjatywą dla dzieci na Śląsku w kategorii „sztuki wizualne”, w finale plebiscytu portalu CzasDzieci.pl.
  • Norbert Palimąka Członek zarządu kilku organizacji non profit: Prezes Zarządu Fundacja ESPA, współzałożyciel i Prezes Zarządu Fundacji OBDS, Wice Prezes Fundacji „MissEgzotica” Członek Zarządu Stowarzyszenia Chcemy Pomóc. Ekspert w dziedzinie CSR, członek rad nadzorczych w spółkach przemysłu ciężkiego, przedsiębiorca społeczny. Zaangażowany w prace misyjne na Filipinach, gdzie zakłada szkoły dla ubogich dzieci. Organizator wielu wydarzeń o tematyce chrześcijańskiej,.biznesowej, społecznej. Prezes Fundacji Od biznesu do służby
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>