Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Embedded Meetup w Katowicach

embedded-meetup-w-katowicach
Event:
Embedded Meetup w Katowicach
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
13.12.2022 (tuesday)
Time:
17:00
Language:
English
Price:
Free
City:
Place:
Drzwi Zwane Koniem
Address:
Warszwska 37
Description:

Po raz pierwszy w Katowicach programiści i inżynierowie będą mogli spotkać się na kreatywnym networkingu, by wymienić fachową wiedzą i spostrzeżeniami z pracy. Okazją ku temu będzie Embedded Meetup organizowany 13 grudnia o godzinie 17:00 przez GlobalLogic w klubokawiarni “Drzwi zwane koniem”.


Embedded Meetups cieszą się dużą popularnością wśród programistów i inżynierów, którzy mieli już wielokrotnie okazję spotkać się na inspirującym networkingu we Wrocławiu czy Szczecinie. Teraz wydarzenie zawita także do Katowic, oferując lokalnym ekspertom szansę na wymianę wiedzy, rozmowy i wspólne poszukiwanie rozwiązań najczęściej spotykanych w pracy wyzwań. W przeciwieństwie do wielu konferencji organizowanych w sektorze IT, Embedded Meetup stawia na aktywne uczestnictwo, dyskusje i angażowanie specjalistów obecnych na spotkaniu.


Motywem przewodnim pierwszego meetupu na Śląsku będą rozwiązania i projekty realizowane w sektorze automotive. Ekspercką wiedzą w tym zakresie podzielą się dwaj prelegenci, Patryk Pankiewicz oraz Rafał Gierszewski, którzy przybliżą tematy związane z oprogramowaniem diagnostycznym w samochodach oraz rozwojem oprogramowania ECU z użyciem stosu AUTOSAR.


Po każdej z prezentacji zaplanowana jest sesja dodatkowych pytań oraz networking by mieć szansę zgłębić wskazane zagadnienia o praktyczne przykłady i wskazówki dla uczestników.

Similar events