Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Embedded Meetup w Katowicach vol. 2

embedded-meetup-w-katowicach-vol-2
Event:
Embedded Meetup w Katowicach vol. 2
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
23.03.2023 (thursday)
Time:
18:00
Language:
English
Price:
Free
City:
Place:
Strefa Centralna
Address:
pl. Sejmu Śląskiego 2
Agenda:

AGENDA

18:00 – rozpoczęcie i powitanie

18:10 – Filip Szymański (presentation in English) – “Secure on board communication as a cure for vulnerabilities in car networks”

18:55 – przerwa

19:15 – Krzysztof Olek (presentation in English) – „How hard can it be? Car software updates in software defined vehicles”

20:00 – networking & catering

Description:

Wygraj konsolę Xbox na Embedded Meetup w Katowicach!


Chcesz posłuchać o Embedded w luźnej atmosferze, wziąć udział w dyskusji i dzielić się swoimi pomysłami? Dołącz do nas podczas drugiego w historii katowickiego Embedded Meetupu, który odbędzie się już 23 marca! Podczas najbliższego spotkania na tapecie znajdą się projekty i rozwiązania z sektora automotive. Nasi eksperci – Filip Szymański i Krzysztof Olek podzielą się wiedzą na tematy związane z oprogramowaniem oraz cyberbezpieczeństwem w branży motoryzacyjnej.


Aby jeszcze bardziej umilić wydarzenie, rozdamy wśród uczestników konsolę do gier Xbox oraz trzy vouchery o wartości 100 PLN na Allegro. Dzięki temu, goście nie tylko zdobędą wartościową wiedzę i poszerzą swoją sieć kontaktów zawodowych, ale będą mieć także szansę na zdobycie fantastycznych nagród. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pojawić się na Meetupie i opublikować relację lub post z wydarzenia na Instagramie, Facebooku lub LinkedInie z oznaczeniem firmy GlobalLogic. Wybierzemy najlepsze, najbardziej kreatywne relacje. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Similar events