pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Future Dev Day

Organizowane
przez firmę IT
future-dev-day-2017
Event:
Future Dev Day
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
01.12.2017 (friday)
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
TBD
www:
Organizator:
Future Processing
Description:

Konferencja programistyczna Future Dev Day

1 grudnia 2017 r. w Gliwicach odbędzie się 6. edycja konferencji Future Dev Day. Na uczestników wydarzenia czekają aż 4 bloki inspirujących wykładów. Rejestracja odbędzie się w 3 turach za pośrednictwem formularza dostępnego na www.futuredevday.pl. Pierwsza tura rejestracji rozpocznie się 30 października 2017 r. Organizatorem wydarzenia jest gliwicka firma Future Processing (FP). 

Future Dev Day (FDD) to bezpłatna konferencja poświęcona najnowszym technologiom, platformom i technikom wytwarzania oprogramowania. Cała wiedza przekazywana podczas wydarzenia pochodzi od praktyków, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z projektów, w których pracują na co dzień. Wśród uczestników konferencji spotkać można przede wszystkim programistów, kierowników projektów oraz frontend developerów.  


Wykłady 6. edycji wydarzenia podzielone są na 4 bloki. Wśród tegorocznych tematów znajdą się m.in. Machine Learning, Flux, GraphQL, Serverless, Progressive Web App oraz Web Assembly. Swoją prelekcję wygłosi także gość specjalny – Mark Seemann, software designer, autor książki o Dependency Injection oraz licznych artykułów na temat programowania. 

Pełna agenda konferencji dostępna jest na www.futuredevday.pl/#agenda.  


Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i ogólnodostępny. Rejestracja na konferencję odbędzie się w 3 turach: 30 października, 3 listopada i 6 listopada 2017 r. Liczba miejsc w każdej turze rejestracji jest ograniczona, a o uczestnictwie w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. 


Partnerem konferencji jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju. Patronatem honorowym wydarzenie objął Minister Cyfryzacji oraz Marszałek Województwa Śląskiego. 

Konferencję wspierają także patroni medialni – serwis Crossweb, platforma ChallengeRocket oraz magazyn Programista. Wśród przyjaciół wydarzenia znalazła się konferencja SpreadIT, wydawnictwo Helion, społeczność Gliwice Software Bar Camp oraz firma FP Instruments. 


Aktualności na temat FDD udostępniane są na oficjalnym profilu konferencji na Facebooku www.fb.com/futuredevday. Wszystkie najistotniejsze informacje, głównie związane z rejestracją, organizatorzy przesyłają także za pośrednictwem dedykowanego newslettera www.futuredevday.pl/#newsletter. 


You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events