Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Geek Girls Carrots Cracow #May

Event:
Geek Girls Carrots Cracow #May
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
29.05.2018 (tuesday)
Time:
19:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Barka Kraków
Address:
Podgórska 16
Registration:
Facebook:
Description:

Geek Girls Carrots Cracow zaprasza na kolejne spotkanie!


Na majowym wydarzeniu porozmawiamy o tematach związanych z AI, potencjalnych zastosowaniach sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii w branży healthcare. Będzie również okazja zgłębić wiedzę z zakresu kryptowalut - dowiemy się, czym jest Initial Coin Offering. 


Prelekcje:

  • Joanna Chwastowska: "Nowoczesne technologie, które służą zdrowiu - wyzwania i strategie." 


Joanna Chwastowska - absolwentka informatyki na AGH. Szlify zawodowe zdobywała w krakowskim Google, gdzie na przestrzeni 8 lat przeszła ścieżkę od inżyniera do Tech Lead Managera. Następnie przez 2 lata budowała zdalne biuro inżynierskie dla startupu modowego z Nowego Jorku (shopspring.com) pełniąc w nim rolę Site Lead'a. Od prawie roku mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako manager w DeepMind Health, skupiając się na wzroście i rozwoju zespołu inżynierskiego.

Informatyk w sercu, manager z wyboru - otwarta na nowe wyzwania i zgłębianie ludzkiej natury, uwielbia pracować z ludźmi nad projektami, które zmieniają świat na lepsze:)


  • Agata Kowalska: "ICO - nowy sposób pozyskiwania finansowania projektów."


Agata Kowalska - radca prawny, partner zarządzający Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy.Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć, obsłudze prawnej inwestycji VC/PE oraz w prawie spółek. Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie związanym z ochroną praw własności intelektualnej, e-commerce oraz danych osobowych. Jest ekspertem legislacyjnym oraz mediatorem w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi oraz startupami, głównie z branży nowych technologii. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców, w szczególności z zakresu prawa Internetu, ochrony własności intelektualnej, danych osobowych oraz umów inwestycyjnych. Publikuje artykuły eksperckie. Ukończyła kurs mediatora w sprawach cywilnych zorganizowany przez Konfederację Pracodawców LEWIATAN. Zasiada w radach nadzorczych spółek z branży nowych technologii (np. Salesmanago) oraz w holdingu tłumaczeniowym notowanym na Giełdzie - Summa Linguae S.A. Sprawowała funkcje Wiceprezesa Zarządu, a następnie Przewodniczącej Rady Nadzorczej klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk SA. Obecnie jest członkiem Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy PZPN.


Spotkanie poprowadzą: Iwona Gruszka & Ula Skiepko - krakowski zespół Geek Girls Carrots.


W razie pytań prosimy o kontakt na adres: [email protected]

Profile of employers

Similar events