pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Gra symulacyjna ScrumTale

Event:
Gra symulacyjna ScrumTale
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
22.09.2021 (wednesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Speakers:
Description:

Zapraszamy na warsztat dla facylitatorów gry symulacyjnej ScrumTale. Celem gry będzie napisanie (pod dużą presją czasu) bestselerowej opowieści kryminalnej. Zespoły będą pracować w Scrumie, zwinnie planować, reagować na zmieniające się wymagania klienta oraz iteracyjnie dostarczać produkt. Warsztat poprowadzi jeden z autorów ScrumTale – Przemek Witka.


Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły, które będą starały się w trakcie trzech iteracji zrealizować oczekiwania wydawcy. Czy uda się zespołowo stworzyć wciągające, zaskakujące i gotowe do druku opowiadanie kryminalne?


Warsztat doskonale symuluje codzienne sytuacje: zmieniające się wymagania, konieczność szybkiego dostarczania wartości biznesowej, problemy z jakością produktu, potrzebę szybkiego podejmowania decyzji.


Więcej informacji na temat ScrumTale znajdziecie w opisie poniżej i na stronie https://scrumtale.com


UWAGA

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania zależy nam na przemyślanych zapisach (z którymi ostatnio niestety jest bardzo kiepsko :( ). Dlatego podjęłyśmy decyzję o konieczności wpłaty min. 10 zł na cel charytatywny: https://www.siepomaga.pl/olga. Mamy nadzieję, że dzięki temu osoby zapisane pojawią się na warsztatach a nasz trud w zaproszeniu super osoby na spotkanie nie pójdzie na marne.

Po zapisie prześlijcie nam w wiadomości na meetupie ( Beacie Król lub Oli Wokacz) link z potwierdzeniem wpłaty na https://www.siepomaga.pl/olga (w opisie koniecznie podajcie swój nick z meetupu). Jeżeli w przeciągu godziny od zapisu nie otrzymamy potwierdzenia wpłaty, zastrzegamy sobie możliwość usunięcia osoby z listy potwierdzonych uczestników i umożliwienie udziału osobie z listy oczekujących.


Bio:

Przemysław Witka – Agile Coach, Humanista


Jest zafascynowany samoorganizacją i systemami, jakie tworzą ludzie. Posiada dyplom MBA oraz doświadczenie w dużych firmach i startup’ach, w tym jednym własnym. Przez wiele lat pracował w złożonym środowisku R&D dla Intela. Obecnie wspiera transformację Agile w Dynatrace. Ma wyjątkową okazję weryfikować Agile w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Jest także trenerem w AgileBrains.pl i autorem znanej na świecie platformy symulacyjnej Agile - Scrumtale.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events